ДБН В.1.4-2.01-97 Радiацiйний контроль будiвельних матерiалiв та об'єктiв будiвництва

Статус: у вільному доступі: Завантажити Посібники | КАК скачать?
2012-05-18, 14:46
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ У СПРАВАХ МІСТОБУДУВАННЯ І АРХІТЕКТУРИ НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "РОСА"
(Радіаційні обстеження та ситуаційний аналіз)

ПОСІБНИК

до ДБН В. 1.4-2.01-97
"Система норм та правил зниження рівня іонізуючих випромінювань природних радіонуклідів в будівництві.
Радіаційний контроль будівельних матеріалів та об'єктів будівництва"

Действовал до 01.02.2015


Цей Посібник до ДБН В.1.4-2.01-97 "Система норм та правил зниження рівня іонізуючих випромінювань природних радіонуклідів в будівництві. Радіаційний кон-троль будівельних матеріалів та об'єктів будівництва" підготовлений розробниками державних будівельних норм вищезгаданої Системи (НВФ "РОСА", Міністерство з
надзвичайних ситуацій, Міністерство охорони здоров'я, Науковий центр радіаційної медицини АМН, Держкоммістобудування, Академія будівництва, НДІ будівельного будівництва, інститут "Київоргбуд").
Посібник призначений для тих, хто має відношення до радіаційного контро-лю в будівництві (приймає участь у проектуванні, будівництві та експлуатації будинків і споруд, виготовляє будівельні матеріали, вироби і конструкції або здійснює контроль за виготовленням цієї продукції та. будівництвом). Він містить
інформацію про системи та служби радіаційного контролю в будівництві, рекомендації щодо методів, засобів та обладнання радіаційного контролю в будівництві, а також рекомендації з протирадонового захисту будівельних об'єктів.
Посібник схвалений Науково-технічною радою Науково-виробничої фірми "РОСА" (Радіаційні обстеження та ситуаційний аналіз) (протокол №2 від 9 січня 1996 року).

Система радіаційної безпеки в будівництві

 

Якщо ви є правовласником ДБН В.1.4-2.01-97 Радiацiйний контроль будiвельних матерiалiв та об'єктiв будiвництва і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Посібники | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 8665 | Загрузок: 911 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДБН В.1.4-2.01-97 Радiацiйний контроль будiвельних матерiалiв та об'єктiв будiвництва?
Щоб завантажити ДБН В.1.4-2.01-97 Радiацiйний контроль будiвельних матерiалiв та об'єктiв будiвництва перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Посібники. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДБН В.1.4-2.01-97 Радiацiйний контроль будiвельних матерiалiв та об'єктiв будiвництва?
Цей ДБН В.1.4-2.01-97 Радiацiйний контроль будiвельних матерiалiв та об'єктiв будiвництва розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДБН В.1.4-2.01-97 Радiацiйний контроль будiвельних матерiалiв та об'єктiв будiвництва, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Посібники за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Book містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.