Відеомоніторинг - ефективна система безпеки для дому

Ви працюєте в нічну зміну і хочете убезпечити свій будинок від крадіжок зі зломом? А можливо, ви щойно закінчили будівництво нового об'єкта компанії та плануєте надійно його убезпечити? В обох випадках найбільш розумним вибором буде відеомоніторинг, який надасть цінну інформацію та дозволить вам переглядати зображення з будь-якого місця. Дізнайтеся більше про моніторинг в цій статті.

Відеомоніторинг - переваги та

Вам цікаво, чи варто вкладатись у моніторинг? Ось кілька причин зробити це:

  • Можливість попереднього перегляду зображення — сучасна система відеомоніторингу дозволяє ефективно спостерігати зображення навіть на відстані. Більше того, встановивши відповідну програму, ви зможете керувати об'єктом зі свого смартфона. Ця опція є особливо корисною для батьків маленьких дітей, які наймають няню і хочуть переконатися, що вона правильно виконує свої обов'язки.
  • Записування зображення — придбання системи відеомоніторингу із записуючим пристроєм забезпечує можливість запису зображення і, таким чином, надає цінні докази у разі крадіжки або злому.
  • Контроль співробітників — камери стануть у нагоді в компаніях, де роботодавець хоче контролювати своїх співробітників.

Види відеомоніторингу

Існує три основні системи моніторингу – аналогова, цифрова (IP) та гібридна. Найсучаснішим і водночас найефективнішим є IP-моніторинг.

Де потрібен відеомоніторинг? Як він впливає на безпеку?

Власники приватної власності, промислових об'єктів та громадських будівель нерідко встановлюють відеоспостереження. Все частіше пристрої можна зустріти у парках та на вулицях. Основна функція відеомоніторингу – захист майна та людей. Інформація про моніторинг об'єкта ефективно відлякує потенційних грабіжників і може сприяти відмові намічених дій.

Як вибрати камеру?

Основна складова будь-якої системи відеоспостереження - відеокамера для потокової передачі картинки з місця спостереження. Сучасні системи додатково складаються з обладнання для обробки, зберігання та передачі відео користувача: мережеве обладнання, жорсткі диски, мікрофони, комутатори.


Інтернет-магазин систем безпеки Сontrol.ua

Отримати консультацію та купити потрібне обладнання можна у магазині https://control.ua/ua. Компанія вже довгий час працює у цій сфері та може похвалитися хорошими відгуками та рекомендаціями. Ще хлопці можуть допомогти з монтажем системи на об'єкті.

 

Категория: Для дому та дачі | Добавил: admin (2021-12-17)
Просмотров: 404 | Теги: стаття, відеомоніторинг | Рейтинг: 5.0/1

Коментарі до Відеомоніторинг - ефективна система безпеки для дому, обговорення та відгуки: