Сучасні дизель-генератори від НВП «MADEK»

Електричні генератори, що не прив’язані до джерел сталого енергопостачання, мають беззаперечні переваги, які виявляються в мобільності агрегатів, їх компактності, та підвищених значеннях коефіцієнту корисної дії.

Доцільність використання та основні привила вибору дизельного генератора


Основні позитивні відмінності таких систем:
1. Економічність.
2. Значна експлуатаційна потужність (може сягати 2 МВт).
3. Довговічність в умовах постійної експлуатації.
4. Зручність в обслуговуванні.

Вибір необхідної моделі дизельного генератора здійснюється за показником сумарної одночасної потужності споживачів. Далі визначаються з типом генератора: якщо агрегат необхідний лише для якісного освітлення будинку, то варто зупинитися на варіанті з асинхронним генератором, як більш дешевим. Однак якісніший за своїми параметрами струм виробляється синхронним генератором. Останній можна використовувати, наприклад, і для віддалених медицинських установ, і для живлення розгалудженої комп’ютерної мережі.

Правильний вибір зумовлюється також і типом охолодження дизельного генератора. Агрегати в повітряним охолодженням застосовуються переважно у побутових цілях, в той час, як дизель-генератори з рідинним охолодженням – на промислових підприємствах.

Генераторний агрегат у контейнері: особливості та переваги


Особливу групу утворюють дизельні генератори контейнерного типу. Такі агрегати представляють собою повністю автономні системи, розміщені в апаратних приміщеннях, що повністю укомплектовані обладнанням для обслуговування, експлуатації та ремонту генераторів. Внаслідок такого розміщення забезпечується:
• гарантований запуск генератора незалежно від зовнішніх умов;
• зменшення рівня шуму;
• належний противандальний захист обладнання;
• оперативне та комфортне проведення сервісних операцій;
• зручність транспортування контейнера до іншого місця його використання.

НВП «MADEK»: енергозалежність – в задоволення


Впродовж майже 15 років компанія «MADEK» активно діє на ринку проектування, виробництва, монтажу і сервісного забезпечення систем аварійного та резервного енергопостачання. Високий рівень обслуговування дизель-генераторів контейнерного типу підтверджено відповідним сертифікатом якості за стандартом ISO 9001:2008. Компанія є ексклюзивним дистиб’ютором в Україні провідних постачальників профільної продукції з багатьох країн ближнього та дальнього зарубіжжя, серед яких фірми з Франції, Німеччини, Швейцарії, Італії тощо.

Практичне застосування контейнерних дизель-генераторів, від НВП «MADEK» економить кошти користувачів, та гарантує їм високоякісний монтаж і сервісне обслуговування зазначених агрегатів.
Категория: Для промисловості | Добавил: admin (2017-06-28)
Просмотров: 1653 | Теги: електрогенератор, Електричні генератори, дизельний генератор | Рейтинг: 4.5/2

Коментарі до Сучасні дизель-генератори від НВП «MADEK», обговорення та відгуки: