Які переваги сонячних панелей збільшеної потужності?

Основна мета більшості проєктів сонячної енергетики — виробляти якнайбільше електроенергії, займаючи водночас якнайменше місця. Це одна з основних причин, чому високоефективні сонячні панелі процвітають на ринку відновлювальної електроенергії, особливо в містах, де місце для встановлення сонячних панелей часто обмежене дахами будинків.

Традиційні комерційні сонячні батареї мають ККД у середньому від 17% до 19%. Високоефективні сонячні панелі 500 Вт, що представлені на сайті https://www.solargarden.com.ua/product-category/sonyachni-paneli-vid-500-vt/, мають ККД не менше 19%, а деякі виробники сонячних батарей мають ефективність 22% та вище.

Системи сонячних панелей

Ефективні елементи виробляють більше енергії впродовж тривалого періоду, а останні технології роблять установки витривалими та дуже надійними. Зокрема, коли 500-ватна панель акумулює 8 годин сонячного світла, вона вироблятиме орієнтовно 4 кВ/год на добу. Якщо це число помножити на 365 днів на рік, то максимальний потенціал однієї панелі становить приблизно 1460 кВ/год на рік, що робить сонячні панелі досить вигідним джерелом альтернативної енергії.

Довгострокова економія

Панелі з підвищеними показниками потужності та ефективності також мають вищу початкову ціну, але з часом вони можуть заощадити вам гроші. Високоефективні та потужні модулі, такі як нові 500-ватні панелі, виробляють більше енергії на квадратний метр, ніж панелі попереднього покоління. Ціна системи також залежить від щільності сонячних панелей. Інші витрати, що впливають на ціну, з часом не знижуються. Тому найсуттєвішим способом зниження вартості сонячної енергії є підвищення ефективності панелей.

Системи сонячних панелей

Системи сонячних панелей потужністю 500 Вт, як правило, мають інвертор потужністю щонайменше 400 Вт або більше. Цього достатньо, щоби зарядити необхідні прилади та електроніку, як от світильники, ноутбуки та стандартний холодильник, і зекономити на електроенергії в пікові години.

Розміри панелей

Найменші сонячні панелі мають розміри від 1,5 x 6,56 до 22,5 x 13 см і виробляють від 0,06 до 4 Вт електроенергії. Вони називаються «міні сонячними панелями» і є мініатюрними в порівнянні зі своїми більшими аналогами. Тому вони підходять для живлення невеликих площ чи приладів — наприклад, садових сонячних ліхтарів. Коли вільний простір не має значення, 500-ватні панелі з високою ефективністю є прекрасним варіантом.

Категория: Інженерні мережі | Добавил: admin (2022-02-02)
Просмотров: 761 | Теги: економія, ККД, Сонячні панелі, стаття | Рейтинг: 5.0/1

Коментарі до Які переваги сонячних панелей збільшеної потужності?, обговорення та відгуки: