5 найбільших тенденцій у дизайні освітлення у 2024 року

Будучи ключовим компонентом дизайну будь-якого приміщення, освітлення дуже впливає на те, як речі виглядають, відчуваються і функціонують протягом дня. Насправді, освітлення відіграє настільки важливу роль, що незалежно від того, чи ремонтуєте ви існуючий будинок або проектуєте інтер'єр нової будівлі, його необхідно враховувати з самого раннього етапу проєктування. Воно не може бути чимось другорядним.

Але щоб проект був успішним не лише в короткостроковій перспективі, при ухваленні кожного рішення щодо висвітлення слід враховувати останні тенденції у галузі. А якщо ні, то через 6 місяців ви можете зіткнутися з необхідністю заміни застарілих світильників.

Тому, щоб допомогти вам створити стильне та довговічне світлове рішення, ми зібрали п'ять найбільших тенденцій у дизайні освітлення на цей рік.

освітлення

1. Smart освітлення

Не дивно, що з 2022 року "smart" технології у світі дизайну освітлення зробили значний прорив. Ковідні часи спонукали людей до уважнішого розуміння простору власних осель. Також велика кількість працюючих віддалено спеціалістів задумалася про необхідність якісного освітлення вдома. Ці тренди стали рушіями розвитку систем освітлення.

Завдяки використанню інтелектуальних технологій освітлення ви зможете контролювати зовнішній вигляд, відчуття та функції вашого приміщення за допомогою освітлення. Ось як.

Продукти управління освітленням можуть бути інтегровані з шарами світла, а також іншими технологіями "розумного будинку" для забезпечення автоматизації. Чудове рішення для таких інтеграцій - це аналог магнітних світильників в плані будинку чи офісу.

Візьмемо, наприклад, Lutron Homeworks. Цей пристрій може бути встановлений, щоб дати вам повний контроль над освітленням, жалюзі та домашніми колонками, і все це за допомогою голосу, смартфона та настінної клавіатури.

Розумна технологія освітлення може запропонувати ще багато цікавого, а зручність, яку вона приносить у будинки по всьому світу, говорить про те, що ця тенденція не забариться. Ми прогнозуємо, що вона стає все більш популярною.

Для отримання додаткової інформації про інтелектуальне освітлення та про те, що воно може зробити для вашого проекту, ознайомтесь з нашим повним посібником із систем управління освітленням. У цій статті ви знайдете приклади використання інтелектуального освітлення, його переваги та вартість, пов'язану з такою пишністю.

2. Негабаритні світильники

У минулому багато домовласників намагалися вписати освітлення в інтер'єр або зробити так, щоб воно зовсім зникло. І хоча простота і мінімалізм все ще залишаються в тренді (ми повернемося до цього пізніше), негабаритні і складніші світильники стали тим шляхом, якого багато хто прагне у своїх будинках.

Оскільки вітальні з відкритим плануванням стали популярнішими, використання великих світильників допомагає зробити простір привабливішим і менш "порожнім", якщо хочете.

Наприклад, якщо у вас велика відкрита їдальня, простий та мінімалістський підхід до освітлення, швидше за все, не підійде. Простору потрібна особливість, що об'єднає всі разом, і освітлення, безумовно, може допомогти в цьому. Вибравши велику люстру в такій ситуації, ви створите більш збалансований образ, який добре доповнюватиме простір.

3. Чорне та латунне оздоблення

Латунь - надзвичайно популярне оздоблення у всіх аспектах дизайну інтер'єру, її можна зустріти в кухонній техніці, домашньому декорі, туалетних столиках та, звичайно, світильниках.

Латунь - це відмінний спосіб надати своїй оселі нотку розкоші, доповнивши при цьому ампірний або скандинавський стиль.

Поєднуючи її з чорним кольором для контрасту, ви створите затишок та тепло у вашому приміщенні.

Чорні та латунні світильники - чудова альтернатива звичному сріблу та золоту, завдяки чому ваш інтер'єр буде виділятися як стильний та модний простір.

4. Екологічно чисте освітлення

Екологічний, зелений, стійкий - як би ви не називали поліпшення стану навколишнього середовища, це тенденція, якої не може позбутися жодна галузь. Слід не лише вибирати енергозберігаючі лампи, а й розглядати світильники, виготовлені з природних ресурсів, таких як дерево та бамбук.

Ця тенденція може бути виражена і у дизайні ваших світильників. Популярні світильники з візерунком із натурального листя, а також великі люстри з текстурою дерева.

5. Простота та мінімалізм

Раціональне використання простору з простим та мінімалістичним дизайном практично та приємно для очей. Ця тенденція, яка існує вже деякий час, допомагає не лише прибрати зайві деталі у схемі освітлення, але й укластися до бюджету без шкоди для зовнішнього вигляду.

Використання основних кольорів допоможе створити мінімалістський дизайн, що підтримуватиме ультрасучасне оздоблення, тому дотримуйтесь таких відтінків, як чорний, білий та сірий. Поєднуйте їх з простими світильниками симетричної форми і проведіть цю лінію через решту інтер'єру, щоб досягти послідовності.

Досягніть свого бачення дизайну освітлення за допомогою експертів

Хочете дізнатися, як перераховані вище тенденції в дизайні освітлення можуть поліпшити ваш простір? Тоді зв'яжіться з нашими експертами з Hampshire Light вже зараз. Маючи більш як 20-річний досвід роботи в індустрії.

Категория: Дизайн | Добавил: admin (2024-04-25)
Просмотров: 646 | Теги: стаття, освітлення, тренд | Рейтинг: 5.0/1

Коментарі до 5 найбільших тенденцій у дизайні освітлення у 2024 року, обговорення та відгуки: