Умови кредитування житла на вторинному ринку в 2024 році

Пожвавлення житлового будівництва та міграції населення стимулюють ринок нерухомості в Україні. З’являються вигідні пропозиції, що привертають увагу тих, хто давно мріяв покращити свої житлові умови. На вторинному ринку можна придбати як квартири у старих районах, так і нових житлових комплексах. Кредитні програми дозволяють зробити це з найменшим фінансовим тиском та ризиком. Житло в кредит в Україні — одна з пріоритетних програм Ощадбанку, популярність якої зростає завдяки позитивним відгукам задоволених клієнтів.

insnKl93wqocUdrkpO3eap0r9fBrBqgp3KH3cWdbOu4V-e2czAGuys6_p7XoTrlBqRnjQeEU329yVvdC_ali_uEbWaoW-J1EtSXaBqIhPa-4j-r4Y365PNYIrohqUkSgqoaxXlUOgjikfEgGgqkZZnk

Переваги купівлі оселі в кредит

Вторинний ринок нерухомості в Україні у 2023 році відрізняється пожвавленням, наповненням цікавими пропозиціями для різного бюджету та очікувань. Проте нестабільна економічна ситуація в країні застерігає багатьох охочих від імпульсивних вкладень у житло. Купівля в кредит приваблює поступовою виплатою коштів з можливістю корекції свого поточного бюджету. Кредит на житло від Ощадбанку передбачає не лише вигідні умови для швидкого розвʼязання життєво важливого питання, а й додаткові бонуси у вигляді:

  • перевірки документів на нерухомість власною службою безпеки банку;
  • цільового обслуговування у мережі іпотечних центрів;
  • юридичного супроводу в оформленні купівлі-продажу нерухомості;
  • доступності податкової знижки на користування іпотечним кредитом;
  • підтримки персонального менеджера протягом всього терміну обслуговування.

Кредит на житло можна взяти на період від 1 до 20 років, обравши оптимальні умови, які б розвантажили сімейний бюджет та дозволили насолоджуватися новою оселею. Це ще одна перевага іпотеки — замість виснажливої виплати усієї вартості квартири одразу без можливості подальших дій, кошти раціонально розподіляються в часі і дозволяють зробити косметичний чи навіть капітальний ремонт.

L_mQ3AS4OlVmCTiMWDUQohAIgXP-gcYVhrHmj4XNvMIYM1tc6hQLaX8WKeKCh86vHFk0ZnfhK2NwOKUoBs76KBN6auCVGHj5Wi1fESnDNX0bUWTW0E100zofZl5ZGWX3PsDF9vaUnbbtdg88qH0Bee0

Безпека та співдружність

Кредит можна взяти на знайдене самостійно житло або скористатися базою нерухомості партнерів Ощадбанку. До співпраці залучені провідні забудовники та рієлторські компанії. З-поміж їх пропозицій можна обрати квартиру із сучасним плануванням у новому житловому комплексі з розвиненою побутовою інфраструктурою.

Партнерські програми передбачають вигідні умови кредитування «для своїх». Ощадбанк виконує функцію не лише кредитора, а й посередника при укладанні договору купівлі-продажу, контролюючи дотримання прописаних у ньому норм, прав та обов’язків сторін.

Кредит від Ощаду не має жодних прихованих платежів та комісій, допускає безперешкодне дострокове погашення іпотеки та передбачає комфортні умови виплати. Здійснювати регулярні внески можна не лише у касах банківських відділень, а й у терміналах самообслуговування та додатку Мобільний Ощад.

Все, що потрібно для отримання кредиту на житло — наявність стабільного доходу, суми у розмірі від 30% від вартості об’єкта нерухомості для сплати власного внеску, та головне — бажання змінити своє життя на краще.

Категория: Цікаво | Добавил: admin (2024-01-04)
Просмотров: 289 | Теги: вторинний ринок, стаття, житло, кредитування, купівля житла | Рейтинг: 5.0/1

Коментарі до Умови кредитування житла на вторинному ринку в 2024 році, обговорення та відгуки: