Сталь або Граніт: Яку Мийку Вибрати?

Раковина є в усіх будинках. Ви можете використовувати її рідше, але вона все одно необхідна. Незважаючи на очевидні переваги наявності посудомийної машини, раковина все ще є незамінним обладнанням, особливо якщо нам потрібно швидко помити одну чашку кави чи омити фрукти.

Раковина сьогодні вже розглядається як елемент інтер'єру, прикраса, а не просто предмет побуту. Вона повинна відповідати певним стандартам в технічному плані. На ринку ви знайдете ряд моделей, що відрізняються способом складання, розмірами та формою. В магазині ти легко знайдеш прямокутні вироби, круглі та кутові рішення, з декількома камерами, обладнані сушарками й, звичайно ж, з міцного матеріалу. 

В цій статті я розгляну останній фактор, тобто матеріали, з яких виготовлені найпопулярніші моделі: сталеві та гранітні мийки. Це важливо, бо я на власному досвіді переконався у перевагах та недоліках різних матеріалів для раковини. 

Сталеві раковини

Мийки зі сталі, безсумнівно, користуються найбільшою популярністю. Вони дешеві і дуже різноманітні за розмірами і формою, бо металу досить легко надати необхідної форми. Доволі поширені емальовані мийки. Чи варто робити вибір на їх користь? Хоча це справжня класика кухонного обладнання, у такої мийки стільки ж переваг, скільки й недоліків. Найбільшою перевагою сталевої мийки на мій погляд, покритої шаром емалі, є її низька ціна і легкість очищення. Крім того, на ній не залишається плям. Однак слід пам'ятати, що цей вид раковин дуже легко стирається і на них утворюються неестетичні розводи.

Гранітні мийки

Гранітні мийки також дуже цікава пропозиція. Така техніка з натурального каменю буде мати гарний вигляд на великій сучасній кухні. Крім того, це також найкращий вибір з точки зору довговічності. Ці мийки дуже стійкі до механічних пошкоджень, сколів і стирання. Крім того, їх досить легко утримувати в чистоті, адже знадобиться протирати поверхню насухо після кожного використання. Чи справді вони мають ті самі переваги? Мийка з граніту близька до досконалості, але її великим недоліком може бути висока ціна. Однак слід пам'ятати, що мийка такого типу — це реальна інвестиція на роки.

Гранітна мийка має такі переваги:

  • це перш за все естетика і гігієна;
  • ідеально гладка поверхня мийки;
  • комфорт при використанні;
  • легкість прибирання після роботи;
  • підтримувати камеру в чистоті надзвичайно просто і не вимагає сильних хімікатів, варто пам'ятати про систематичне просочення раковини, що продовжить її бездоганний вигляд;
  • мийки з граніту стійкі до екстремально низьких (до -18 градусів) і високих (до +250 градусів) температур; це незаперечна перевага даних моделей, яка ще більше збільшує їх функціональність і робить роботу на кухні ще простіше, тому стає чистим задоволенням.
     

Недоліки:

  • Вартість в порівнянні з металевими.
  • Ще один мінус — це вага. Раковини з каменю досить важкі, тому для них потрібна міцна конструкція, яка зможе їх витримати.

Тож на чому зупинитися? Яка мийка краще?

Опираючись на власний досвід рекомендую зупинитися на виборі гранітної мийки для власної кухні. Якщо ж у вас приміщення для бізнесу - то можете обрати металеву для заощадження бюджету. 

Категория: Кухня | Добавил: admin (2023-05-30)
Просмотров: 164 | Теги: мийка, раковина, стаття, кухня | Рейтинг: 5.0/1

Коментарі до Сталь або Граніт: Яку Мийку Вибрати?, обговорення та відгуки: