Як захистити гараж від злодіїв. Поради будівельників.

Більшість автовласників упевнена, що якщо їх автомобіль стоїть в гаражі, то він захищений від зловмисників. Але ця думка помилкова. Десятки тисяч автомобілів були розібрані на деталі прямо в рідному гаражі! Чи існують надійні методи захисту гаража від злому? Давайте розберемося в цьому питанні.
 

Гаражі бувають різні


Вищу міру надійності мають монолітні гаражі із залізобетонних блоків. Проломити стіну такого гаража швидко і без зайвого шуму навряд чи можливо. Цегляні гаражі менш надійні. Самими уразливими для зловмисників вважаються металеві гаражі. Такі гаражі підводять домкратом або прорізають діру в металі.

 

Розглянемо основні методи захисту гаража від розкриття:

  • Розпочнемо із замку. Замок має бути підвищеної секретності. Не можна довіряти установку продавцеві замку. Украй небажано використати навісний замок, він легко зривається за допомогою лому. Внутрішній замок надійніший. Найвищу міру захисту від злому забезпечує комбінація з внутрішнього і зовнішнього замку. Елементи кріплення замку краще всього надійно приварити до воріт гаража.
  • Ворота - самий уразливий елемент конструкції гаража, а силове розкриття - популярний метод злому. При цьому ланцюг прикріпляється до елементів воріт, що виступають, і автомобіля, робиться ривок. Для виключення подібного, стулки воріт не повинні мати якого-небудь проміжку. А з внутрішньої сторони до воріт слід приварити по периметру куточок. Петли комір мають бути виготовлені з товстого металу, їх слід надійно приварити до металевої рами. Болти в конструкції воріт недопустимі, вони легко зрізуються. Із зовнішнього боку коміра роблять абсолютно гладкими, без ручок і яких-небудь частин, що виступають. Про можливі способи злому варто подумати ще на стадії проектування воріт гаража. Конструкція воріт не повинна дати лиходіям анінайменшого шансу на успіх.
  • У гараж можна проникнути і за допомогою підкопу, і через пролом в стіні. Зміцніть стіни і підлогу за допомогою арматурної сітки або сталевих грат. Методів такого захисту велика кількість, в міру ваших можливостей і фантазії.
  • Ще одне слабке місце гаража - перекриття. Гараж з покрівлею з дощок, покритих руберойдом або сталевим листом, відкритий для злодія. Залізобетонне перекриття недостатньо надійне, якщо нависає над стінами і воротами у вигляді козирка. Під такий "козирок" зловмисники можуть поставити колоду і за допомогою потужного домкрата підняти плиту. Плита перекриття не повинна виступати за стіни і ворота гаража, а "козирок" краще всього зробити з листового металу.


Головна мета відповідних змін - це безпека вашого автомобіля, нехай це буде вітчизняний кінь чи японський Мітсубісі. Збережімо своє багацтво!

 

 

Категория: Для дому та дачі | Добавил: admin (2017-08-17)
Просмотров: 1869 | Теги: безпека, порада, гараж | Рейтинг: 4.3/3

Коментарі до Як захистити гараж від злодіїв. Поради будівельників., обговорення та відгуки: