Як вибрати шафу купе в дитячу кімнату

Дитяча шафа купе повинна бути не тільки практичною, але і красивою. Вона повинна бути влаштована так, щоб дитина сама могла розкладати в ній свої речі. При цьому вона повинна бути такою, щоб дитині вона подобалася. Адже відомо, що малюк дивиться на світ особливими очима. Йому здається, що все навколо нього казка і гра. І шафа - їх активна частина.

Але, незважаючи на казкове дійство, детский шкаф купе повинен відповідати безлічі вимог. Серед іншого, це:

Безпека. Для дитини безпека понад усе! Тому дитячі шафи повинні бути надійні, міцні, довговічні. Бажано щоб у них не було гострих кутів, об які можна вдаритися. Дзеркальні дверцята - це красиво, але дитина може їх розбити. Тому перевагу варто віддавати яскравим фасадам, а не склу і не дзеркалам.

Місткість. У дитячій шафі має міститися навіть більше різних речей, ніж у дорослій. Це не тільки повсякденний і вихідний одяг малюка, але і зимові речі, і іграшки, і книги, і величезна кількість різних дрібниць, для яких повинно знайтися місце. Тому чим ширша шафа, тим краще.

Усі висувні елементи повинні бути безшумними. Це важливо, тому що якщо дитина буде постійно «гриміти» дверцятами і ящиками, це буде напружувати не тільки її, а й всіх, хто проживає в квартирі.

Якщо шафа встановлена на високі ніжки - це плюс, а не мінус. Адже тоді під нею можна буде робити вологе прибирання. А чистота для малюка - це важливо, це здоров'я.

Купити дитячу шафу - значить купити містке сховище для багатьох речей. Але при цьому воно повинно бути безпечним і з екологічної точки зору. Шафа повинна бути виготовлена з масиву натурального дерева, а якщо він покритий зверху фарбою, то тільки тієї, що створена на водній основі.

Повертаючись до початку статті, згадаємо, що шафа в дитячій- це цілий казковий світ для дитини. Тому він повинен бути красивим! Яскраві малюнки, аплікації, об'ємні прикраси - все це допоможе зробити з нього справжнє свято для свого маленького господаря.

При всьому перерахованому вище, шафа не повинна займати багато місця. Рідкісна дитяча кімната може похвалитися великим метражем. Тому шафа повинна займати мінімальний простір в кімнаті. Можливо, кращі варіанти - кутові або вбудовані шафи.

І ще один важливий факт. Вибираючи шафу, потрібно цікавитися думкою дитини! Адже те, що подобається дорослій людині, може зовсім не подобається малюкові - і навпаки.
Категория: Меблі | Добавил: admin (2020-04-16)
Просмотров: 314 | Теги: шафа-купе | Рейтинг: 5.0/1

Коментарі до Як вибрати шафу купе в дитячу кімнату, обговорення та відгуки: