Як правильно доглядати за вінірами, щоб вони прослужили якомога довше?

Для початку давайте коротко нагадаємо, що таке вініри. Це спеціальні порцелянові або керамічні накладки, які приховують деякі недоліки зубного ряду. Такий собі гарний одяг для непривабливих передніх зубів. Також вони можуть використовуватися й у захисних цілях. Це, до прикладу, стосується музик, які грають на духових інструментах. На сьогодні вініри це найкраще рішення, щоб позбутися деяких видимих дефектів зубів, таких як сколи, щілини, темні плями, та зробити посмішку бездоганною. Ціна на вініри буде залежати від обраної вами конструкції та матеріалу, з якої вона буде виготовлятися.

6523c262ae16e.webp

Догляд за вінірами - як продовжити термін дії накладки?

Багатьох цікавить питання: як саме доглядати за вінірами? Якою пастою користуватися? У цій статті ми дамо відповіді на найбільш розповсюджені питання.

Перш за все, хочемо зауважити, що зубні вініри не вимагають якогось спеціального догляду.

  1. Ретельний щоденний догляд за ротовою порожниною. Адже це потрібно усім, в незалежності від того є вініри, чи немає. Зубна паста, щітка, флос - це все, що дозволяє зубам залишатися здоровими, а вінірам - блискучими.
  2. Вініри самі по собі є доволі крихкою конструкцією, тому потрібно звести до мінімуму будь - який тиск на зуби. Це стосується любителів гризти нігті, горішки, відкривати зубами пляшки з пивом, ну і таке все інше. Інакше просто в один чудовий момент можна втратити вінір.
  3. Передивитися свій гастрономічний раціон. Бажано уникати продуктів, які можуть залишати плями на зубах. Це стосується кави, міцного чаю, червоного вина та інших.
  4. Якщо ви страждаєте на бруксизм (нічний скрегіт зубами) - використовуйте захисні капи на ніч. Так можна захистити зуби від пошкоджень.
  5. Уникайте занадто гарячих або холодних продуктів. Все це може призвести до появи тріщин.

Якою зубною пастою чистити вініри?

Однозначної відповіді на це питання немає. Єдине, що не потрібно користуватися відбілювальною пастою, тобто пастою з абразивними частинами. А так, звичайна зубна паста, якою користуєтеся щодня. Іноді на зубах, які покривають вініри, особливо від вживання кислих продуктів, може з'явитися чутливість. Тому потрібно використовувати зубну пасту для чутливих зубів. 

Якщо в місцях кріплення вініру до зуба з'явилися зазори або у разі відколу частини виробу, негайно зверніться до свого лікаря. Також це стосується і появи припухлості ясен чи кровоточивості.

І саме головне, не забувайте відвідувати лікаря для профілактичного огляду раз на пів року. Тільки таким чином можна вчасно винайти проблему та знайти ефективні рішення для її усунення. Допоможуть вам у цьому фахівці Bilobrov Clinic.

Категория: Цікаво | Добавил: admin (2023-08-10)
Просмотров: 140 | Теги: Спеціаліст, клініка, стаття | Рейтинг: 5.0/1

Коментарі до Як правильно доглядати за вінірами, щоб вони прослужили якомога довше?, обговорення та відгуки: