Дерево на стінах – цікаве рішення облаштування дому

Дерев'яні панелі, типові для 1980-х років, мабуть, перша асоціація, коли ми чуємо про стіни, оздоблені деревом. Сучасні способи використання цього матеріалу в дизайні інтер'єру дозволяють багато в чому досягти гарних композицій.

Дошки на стінах

Стіни, оздоблені деревом – можливості облаштування

Дерево настільки витончений матеріал, що його легко поєднувати з іншими матеріалами, такими як камінь, метал і скло. Дерев'яні елементи часто використовуються виділення нерівних частин стін, наприклад ніш і колон. Для отримання класичного, так званого англійського стилю, дерево розміщується на стінах тільки до підвіконня.

  • У приміщеннях з низькою вологістю добре підійде будь-яка порода дерева в різних варіантах, як на стінах, так і на стелі - одну зі стін можна обшити звичайними панелями підлоги, необробленою дерев'яною дошкою обрізною або дерев'яними плитами. Останні доступні в багатьох візерунках: від звичайних дошок, що імітують, до дрібно розташованих зерен.
  • Якщо ми мріємо про ванну кімнату, оброблену дерев'яними елементами, необхідно не забути вибрати правильно просочений матеріал, інакше нам дуже швидко доведеться зіткнутися з ремонтом. Висока вологість у приміщенні потребує відповідного типу матеріалу, тому найкраще для цієї мети підійде дуб або модрина.
  • Для кріплення дощок на стіну потрібні рейкові планки. Необхідну суму легко розрахує хороший продавець, який визначить її, виходячи з площі, яку ми хочемо виділити під дерев'яну стіну. Підрядник сам також легко визначить, скільки матеріалу йому знадобиться під час роботи.
  • У випадку з дерев'яними дошками монтаж здійснюється декількома способами - до готового каркаса на стіні або безпосередньо до нього за допомогою шурупів, або за допомогою монтажного клею, який повинен бути придатним для дерев'яних елементів і міцним. Багато залежить від ваги матеріалу, що знаходиться в нашому розпорядженні.
  • Завдяки широкому асортименту кольорів, представленому на ринку, ми також можемо відремонтувати стару обшивку за допомогою вибраної морилки, лаку, олії чи воску. Вже згаданого англійського стилю, що характеризується розташуванням дерев'яних елементів лише до підвіконня, можна досягти, перефарбувавши їх фарбою, що криє. Найчастіше для цієї мети вибирають білий та синій кольори.

Ще одне цікаве та дешевше рішення облаштування, завдяки якому ми можемо насолоджуватися дерев'яним інтер'єром, – це розміщення на стіні плит МДФ на дерев'яній основі. Вони мають широкий спектр розмірів, також варіантів покриття, адже їх можна пофарбувати покривною фарбою, а можна покрити плівкою або ламінатом з деревним малюнком.

Інформація предоставлена сайтом https://foreest.com.ua/

Категория: Дизайн | Добавил: admin (2023-09-27)
Просмотров: 164 | Теги: інтер'єр, стаття, Дизайн, стіни, дерево | Рейтинг: 5.0/1

Коментарі до Дерево на стінах – цікаве рішення облаштування дому, обговорення та відгуки: