Главная » Каталог статей » ДБН

Терміни та поняття до ДБН В.2.2-28:2010. Будинки адміністративного та побутового призначення

У ДБН В.2.2-28:2010. Будинки адміністративного та побутового призначення використані наступні терміни та поняття:

1 вбудова
Частина будинку, призначена для розміщення адміністративних і побутових приміщень, розташовується в межах виробничого будинку (категорії В, Г. Д згідно зі СНиП 2.09.02), частини його висоти або ширини (усередині цеху) і відділена протипожежними перешкодами. У вбудовах допускається розміщувати інженерне обладнання.

2 вставка
Частина будинку, призначена для розміщення адміністративних і побутових приміщень, розташовується в межах виробничого будинку (категорії В, Г, Д згідно зі СНиП 2.09.02) по всій його висоті та ширині (переважно між цехами) і відділена протипожежними перешкодами. У вставках допускається розміщувати інженерне обладнання.

3 вбудовані приміщення
Розміщуються у цехах безпосередньо біля технологічних ліній або устаткування. Ці приміщення можуть розміщуватися всередині основного об'єму, під ним або над ним. Вбудовані приміщення слід виконувати, як правило, з легких огороджувальних конструкцій, зокрема із збірнорозбірних, і розміщувати розосереджено.

4 мобільний (інвентарний) будинок або споруда - Згідно з ГОСТ 25957 і ДСТУ Б В.2.2-22.

5 прибудова
Частина будинку, призначена для розміщення адміністративних і побутових приміщень, відокремлювана від виробничих будинків і приміщень протипожежними перешкодами. У прибудовах допускається розміщувати (частково) інженерне обладнання.

6 підприємство
Комплекс будинків і споруд, пов'язаних єдиним виробничим процесом. Цей комплекс включає будинки і споруди: основні виробничі, а також допоміжні адміністративні та побутові, енергетичні, транспортні і складські.

7 виробничі будинки - Будинки цехів і споруди, у яких виробляють продукцію

8 побутові будинки і приміщення підприємств - Будинки і приміщення обслуговування працюючих: санітарно-побутові, охорони здоров'я, харчування

9 адміністративні будинки підприємств
Будинки, у яких розміщуються приміщення управління, конструкторських бюро, інформаційно-технічного призначення, копіювапьно-розмножувальних служб, обчислювальної техніки, охорони праці, приміщення для навчальних занять.
Категория: ДБН | Добавил: pedchenko (2011-11-02)
Просмотров: 5727 | Теги: терміни | Рейтинг: 4.5/2

Коментарі до Терміни та поняття до ДБН В.2.2-28:2010. Будинки адміністративного та побутового призначення, обговорення та відгуки: