Лист роз'яснення поточного та капітального ремонту

Статус: у вільному доступі: Завантажити Постанова | КАК скачать?
2023-11-27, 08:45
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

Щодо віднесення ремонтно-будівельних робіт до капітального та поточного ремонтів


На численні запити організацій щодо віднесення ремонтно-будівельних робіт до капітального та поточного ремонтів Держбуд України повідомляє.

Капітальний ремонт визначення

Капітальний ремонт будівлі - це комплекс ремонтно-будівельних, робіт, який передбачає заміну, відновлювання та модернізацію конструкцій і обладнання будівель в зв'язку з їх фізичною зношеністю та руйнуванням, поліпшення експлуатаційних показників, а також покращання планування будівлі і благоустрою території без зміни будівельних габаритів об'єкта. Капітальний ремонт передбачає призупинення на час виконання робіт експлуатації будівлі в цілому або її частин (за умови їх автономності).

Поточний ремонт визначення

Поточний ремонт - це комплекс ремонтно-будівельних робіт, який передбачає систематичне та своєчасне підтримання експлуатаційних якостей та попередження передчасного зносу конструкцій і інженерного обладнання. Якщо будівля в цілому не підлягає капітальному ремонту, комплекс робіт поточного ремонту може враховувати окремі роботи, які класифікуються як такі, що відносяться до капітального ремонту (крім робіт, які передбачають заміну та модернізацію конструктивних елементів будівлі). Поточний ремонт повинен провадитись з періодичністю, що забезпечує ефективну експлуатацію будівлі або об'єкта з моменту завершення його будівництва (капітального ремонту) до моменту постановки на черговий капітальний ремонт (реконструкцію).

У зв'язку з покладанням питань з експлуатації житлово-комунального господарства на Держжитлокомунгосп України лист Держбуду від 13.01.98 N 7/11 вважати таким, що втратив чинність. З питань, що стосуються правил використання приміщень житлових та громадських будівель, термінів проведення їх ремонтів та розподілів ремонтно-будівельних робіт за класифікацією необхідно звертатися до Управління експлуатації житлового фонду Держжитлокомунгоспу України за адресою 03150, м. Київ-150, вул. Димитрова, 24.

Перший заступник Голови Комітету А.Беркута

Дивись також:
ДБН Ремонти доріг
Якщо ви є правовласником Лист роз'яснення поточного та капітального ремонту і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Постанова | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: Лист
Переглядів: 37317 | Загрузок: 131 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 2

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Лист роз'яснення поточного та капітального ремонту?
Щоб завантажити Лист роз'яснення поточного та капітального ремонту перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Постанова. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Лист роз'яснення поточного та капітального ремонту?
Цей Лист роз'яснення поточного та капітального ремонту розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Лист роз'яснення поточного та капітального ремонту, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Постанова за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.