Закон України Про охорону атмосферного повітря

Статус: у вільному доступі: Завантажити Закони України | КАК скачать?
2012-02-11, 14:49
Закон України Про охорону атмосферного повітря
Закон України
"Про охорону атмосферного повітря"
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1991, N 41, ст.546 )


Метою цього Закону є збереження та відновлення природного стану атмосферного повітря, як основного елемента в навколишньому середовищі важливого для життя, та створення сприятливих умов для життєдіяльності українців, забезпечення екологічної безпеки населення та запобігти шкідливому впливу атмосферного повітря на здоров'я людей та навколишнє природне середовище.

Цей Закон визначає, як правові, та і організаційні основи та екологічні вимоги в галузі охорони атмосферного повітря, має багато посилань в нормативних будівельних документах.Якщо ви є правовласником Закон України Про охорону атмосферного повітря і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Закони України | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: охорона, повітря, закон
Переглядів: 6178 | Загрузок: 539 | Рейтинг: 4.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Закон України Про охорону атмосферного повітря?
Щоб завантажити Закон України Про охорону атмосферного повітря перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Закони України. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Закон України Про охорону атмосферного повітря?
Цей Закон України Про охорону атмосферного повітря розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Закон України Про охорону атмосферного повітря, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Закони України за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.