Про Орендне Житло

Статус: у вільному доступі: Завантажити Закони України | КАК скачать?
2016-07-23, 21:06
Проект
Закон України

Про орендне житлоЦей Закон визначає правові, економічні та організаційні засади створення та використання орендного житла.

Ст 5 п1. Будівництво орендних будинків здійснюється відповідно до законодавства у сфері містобудування, державних будівельних норм і правил з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.Якщо ви є правовласником Про Орендне Житло і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Закони України | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: законодавство з аренди житла, Зу
Переглядів: 1776 | Загрузок: 66 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Про Орендне Житло?
Щоб завантажити Про Орендне Житло перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Закони України. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Про Орендне Житло?
Цей Про Орендне Житло розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Про Орендне Житло, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Закони України за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.