Закон України "Про охорону праці"

Статус: у вільному доступі: Завантажити Закони України | КАК скачать?
2011-12-18, 22:37

Закон України "Про охорону праці"


Цей важливий Закон визначає основні положення для працівників на охорону їх життя і здоров'я у процесі праці, на необхідні умови праці, регулює за діяльністю органів державної влади та особливості відносин між роботодавцем і працівником з питань безпеки, гігієни праці та виробничого середовища.

Цей Закон встановлює єдиний порядок організації охорони праці в Україні. Абсолютно всі роботи з будівництва необхідно здійснювати строго у відповідності до положень цього Закону та особливих правил для кожного виду робіт. Пам'ятаймо: Життя - найголовніша наша цінність!
Якщо ви є правовласником Закон України "Про охорону праці" і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Закони України | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: охорона праці, закон, оп
Переглядів: 20382 | Загрузок: 5410 | Рейтинг: 4.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Закон України "Про охорону праці"?
Щоб завантажити Закон України "Про охорону праці" перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Закони України. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Закон України "Про охорону праці"?
Цей Закон України "Про охорону праці" розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Закон України "Про охорону праці", обговорення та коментарі:

2012-04-26 Спам
1. діна
hgyjfjt
Ответ:

Цей документ відноситься до категорії Закони України за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.