Закон України Про охорону культурної спадщини

Статус: у вільному доступі: Завантажити Закони України | КАК скачать?
2012-11-09, 01:40

Закон України

Про охорону культурної спадщиниРедакція від 12 червня 2011 року

Закон "Про охорону культурної спадщини" регулює правові, соціальні, організаційні та економічні відносини у сфері охорони культурної спадщини з метою її збереження, використання об'єктів культурної спадщини в суспільному житті, захисту традиційного характеру середовища в інтересах нинішнього і прийдешніх поколінь. Об'єкти культурної спадщини, які знаходяться на території України, охороняються державою.

Завжди актуальну версію Закону можна знайти на сайті www.zakon.rada.gov.uaЯкщо ви є правовласником Закон України Про охорону культурної спадщини і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Закони України | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: закон, охорона, ЗУ покс, культура
Переглядів: 7115 | Загрузок: 756 | Рейтинг: 4.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Закон України Про охорону культурної спадщини?
Щоб завантажити Закон України Про охорону культурної спадщини перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Закони України. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Закон України Про охорону культурної спадщини?
Цей Закон України Про охорону культурної спадщини розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Закон України Про охорону культурної спадщини, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Закони України за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.