«Про метрологію та метрологічну діяльність»

Статус: у вільному доступі: Завантажити Закони України | КАК скачать?
2013-05-25, 08:48
ЗАКОН УКРАЇНИ

Про метрологію та метрологічну діяльність

Чинний


Цей Закон регулює відносини, що виникають у процесі провадження метрологічної діяльності.

Прийняття нової редакції Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність” сприятиме створенню умов для розвитку вітчизняного виробництва шляхом підвищення його конкурентоспроможності на внутрішньому і зовнішньому ринках; розвитку підприємств-виробників засобів вимірювальної техніки в Україні, а також є одним із кроків України до європейської інтеграції.

Про метрологію та метрологічну діяльність / Закон № 113/98-ВР від 11.02.1998 // Верховна Рада УкраїниЯкщо ви є правовласником «Про метрологію та метрологічну діяльність» і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Закони України | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: метрологія, закон
Переглядів: 3561 | Загрузок: 187 | Рейтинг: 4.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити «Про метрологію та метрологічну діяльність»?
Щоб завантажити «Про метрологію та метрологічну діяльність» перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Закони України. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити «Про метрологію та метрологічну діяльність»?
Цей «Про метрологію та метрологічну діяльність» розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про «Про метрологію та метрологічну діяльність», обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Закони України за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.