Порядок видання та розповсюдження нормативних документів у галузі будівництва

Статус: у вільному доступі: Завантажити Постанова | КАК скачать?
2016-12-20, 12:49
Про затвердження Порядку видання та розповсюдження нормативних документів у галузі будівництва і промисловості будівельних матеріалів


Порядок видання та розповсюдження нормативних документів у галузі будівництва і промисловості будівельних матеріалів, затверджений наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики і Державного комітету України з будівництва та архітектури 24 лютого 2003 р. № 27/12 // Офіційний вісник України вiд 28.03.2003 р. – 2003. – № 11. – С. 543. – Ст. 503.Якщо ви є правовласником Порядок видання та розповсюдження нормативних документів у галузі будівництва і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Постанова | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: Наказ, порядок, регулювання, будівельні норми, постанова
Переглядів: 2004 | Загрузок: 79 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Порядок видання та розповсюдження нормативних документів у галузі будівництва?
Щоб завантажити Порядок видання та розповсюдження нормативних документів у галузі будівництва перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Постанова. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Порядок видання та розповсюдження нормативних документів у галузі будівництва?
Цей Порядок видання та розповсюдження нормативних документів у галузі будівництва розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Порядок видання та розповсюдження нормативних документів у галузі будівництва, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Постанова за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.