Кодекс цивільного захисту України

Статус: у вільному доступі: Завантажити Кодекси України | КАК скачать?
2014-11-08, 23:59
Кодекс цивільного захисту України


Дата набуття чинності: 21 листопада 2012 року

Кодекс цивільного захисту України регулює відносини, пов'язані із захистом населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій, реагуванням на них, функціонуванням єдиної державної системи цивільного захисту, та визначає повноваження органів державної влади, органів місцевого самоврядування, права та обов'язки громадян України, іноземців та осіб без громадянства, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності.Якщо ви є правовласником Кодекс цивільного захисту України і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Кодекси України | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: аварія, захист, кодекс
Переглядів: 9819 | Загрузок: 1654 | Рейтинг: 4.3/5, відгуків: 3

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Кодекс цивільного захисту України?
Щоб завантажити Кодекс цивільного захисту України перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Кодекси України. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Кодекс цивільного захисту України?
Цей Кодекс цивільного захисту України розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Кодекс цивільного захисту України, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Кодекси України за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.