Постанова Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт

Статус: у вільному доступі: Завантажити Постанова | КАК скачать?
2012-07-27, 20:00
Порядок виконання підготовчих робіт та Порядок виконання будівельних робіт


Порядок визначає механізм виконання підготовчих робіт.
Підготовчі роботи - роботи з підготовки земельної ділянки, влаштування огородження будівельного майданчика та знесення будівель і споруд, порушення елементів благоустрою в межах відведеної земельної ділянки, вишукувальні роботи, роботи із спорудження тимчасових виробничих та побутових споруд, необхідних для організації і обслуговування будівництва, улаштування під'їзних шляхів, складування будівельних матеріалів, підведення тимчасових інженерних мереж, а також з винесення інженерних мереж та видалення зелених насаджень.

Порядок визначає процедуру виконання будівельних робіт.
Будівельні роботи - роботи з нового будівництва, реконструкції, технічного переоснащення діючих підприємств, реставрації, капітального ремонту.Якщо ви є правовласником Постанова Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Постанова | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 3723 | Загрузок: 344 | Рейтинг: 4.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Постанова Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт?
Щоб завантажити Постанова Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Постанова. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Постанова Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт?
Цей Постанова Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Постанова Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Постанова за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.