Податковий кодекс України - 2010

Статус: у вільному доступі: Завантажити Кодекси України | КАК скачать?
2011-10-13, 00:09

Податковий кодекс України


2010


Напевно це єдиний документ в Україні який явно направлений проти людей, їх здоров'я та гідності, який повністю ігнорує Конституцію України, але діє і буде діяти поки не вигадають ще гірший!

Судячи з усього ті хто був задіяний при написанні Податкового кодексу люди з явним вивихом фантазії. Відразу постає питання чи Вони просто хотіли вимотати країну величезними стягненнями, чи все-таки розраховують, що хтось виживе застосовуючи обхідні шляхи. А можливо у цьому і був план: змусити порушувати закон, надати розширених прав Податковій, а ті вже будуть жучить всіх підряд. Як кажуть невинуватих не буває)))

Ось так на наших очах і створюють міліцейську державу, не тільки в цивільній сфері, а й в економічних просторах нашого життя((

Тримаймося!Якщо ви є правовласником Податковий кодекс України - 2010 і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Кодекси України | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: податки
Переглядів: 3328 | Загрузок: 422 | Рейтинг: 4.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Податковий кодекс України - 2010?

Щоб завантажити Податковий кодекс України - 2010 перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Кодекси України. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.

❔ Як купити Податковий кодекс України - 2010?

Цей Податковий кодекс України - 2010 розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Податковий кодекс України - 2010, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Кодекси України за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.