Лісовий кодекс України

Статус: у вільному доступі: Завантажити Кодекси України | КАК скачать?
2012-02-11, 15:21
Лісовий кодекс України
Лісовий кодекс України

( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1994, N 17, ст.99 )


Ліси України цє її споконвічне національне багатство, яке охороняло, захищало, оздоровлювало українців, воно приносило естетичне та душевне задоволення, виховувало природо дбайливих людей та є задовольняло потреби суспільства в лісових ресурсах для будівництва. Ліси - легені України!

З веденням лісового господарства в української влади складаються справи не найкращим чином. Недостатнє фінансування стає запорукою процвітання корупції. При створенні нової версії Закону ставили на меті покращити цю ситуацію. Серед лісових ресурсів виділяють декілька напрямків: управління земельними ділянками у приватній та державній власності, заходи з питань охорони захисту порушення лісового законодавства.

Багато дискусій у колуарах та громадських служаннях велися навколо питання регулювання зміни цільового призначення земельних лісових ділянок з метою їх комерційного використання. На рівні місцевого самоврядування заходи, щодо розширеного відтворення лісів часто ігноруються, що піднімає питань охорони навколишнього природного.

Оновлено 10 грудня 2012 рокуЯкщо ви є правовласником Лісовий кодекс України і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Кодекси України | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 8035 | Загрузок: 1450 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 5

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Лісовий кодекс України?
Щоб завантажити Лісовий кодекс України перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Кодекси України. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Лісовий кодекс України?
Цей Лісовий кодекс України розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Лісовий кодекс України, обговорення та коментарі:

2012-02-11 Спам
1. krabs
1776 | 663
Ответ:

Цей документ відноситься до категорії Кодекси України за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.