ВНТП-АПК-24.06 Підприємства з переробки молока

Статус: у вільному доступі: Завантажити ВНТП | КАК скачать?
2013-06-17, 11:02
Відомчі норми технологічного проектування
ВНТП-АПК-24.06
Підприємства з переробки молока


чинні з 1 червня 2006 року
на зміну ВНТП-СГіП-46-24-95

Дія Норм поширюються на організації, що здійснюють проектування нових, розширення, реконструкцію та технічне переоснащення існуючих підприємств по переробці молока, а також органи, які затверджують проектно-кошторисну документацію та організації, що виконують будівництво.

Вимоги цих Норм є обов'язковими для фізичних і юридичних осіб - суб'єктів інвестиційної діяльності на території України незалежно від форм власності і відомчої належності.

Для фермерських та селянських господарств, що займаються виробництвом харчової молочної продукції для власних потреб, цей нормативний документ має рекомендаційний характер.

Дякуємо користувачу Малюк з dwg.ru

с. 105Якщо ви є правовласником ВНТП-АПК-24.06 Підприємства з переробки молока і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ВНТП | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: фермер, молоко, господарство, ВНТП
Переглядів: 5444 | Загрузок: 710 | Рейтинг: 4.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ВНТП-АПК-24.06 Підприємства з переробки молока?
Щоб завантажити ВНТП-АПК-24.06 Підприємства з переробки молока перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ВНТП. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ВНТП-АПК-24.06 Підприємства з переробки молока?
Цей ВНТП-АПК-24.06 Підприємства з переробки молока розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ВНТП-АПК-24.06 Підприємства з переробки молока, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ВНТП за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.