ВНТП-АПК-24.06 Підприємства з переробки молока

Статус: у вільному доступі: Завантажити ВНТП | КАК скачать?
2018-02-01, 12:46
Підприємства з переробки молока

ВНТП-АПК-24.06

Мінагрополітики України


Організація видавець: УкрНДІагропроект

Дія ВНТП-АПК-24.06 поширюються на організації, що здійснюють проектування нових, розширення, реконструкцію та технічне переоснащення існуючих підприємств по переробці молока, а також органи, які затверджують проектно-кошторисну документацію та організації, що виконують будівництво.

Вимоги цього ВНТП-АПК-24.06 є обов'язковими для фізичних і юридичних осіб-суб'єктів інвестиційної діяльності на території України незалежно від форм власності і відомчої належності.

Обсяг: 105 сторінок.Якщо ви є правовласником ВНТП-АПК-24.06 Підприємства з переробки молока і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ВНТП | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 2521 | Загрузок: 523 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 5

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ВНТП-АПК-24.06 Підприємства з переробки молока?
Щоб завантажити ВНТП-АПК-24.06 Підприємства з переробки молока перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ВНТП. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ВНТП-АПК-24.06 Підприємства з переробки молока?
Цей ВНТП-АПК-24.06 Підприємства з переробки молока розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ВНТП-АПК-24.06 Підприємства з переробки молока, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ВНТП за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.