ВНТП-АПК-14.07. Бази і склади комплектування та забезпечення АПК України

Статус: у вільному доступі: Завантажити ВНТП | КАК скачать?
2013-05-08, 15:12
Відомчі норми технологічного проектування

ВНТП-АПК-14.07

Бази і склади комплектування та забезпечення АПК УкраїниНа зміну ВНТП-СГіП-46-14.96
Чинні з 11 березня 2008 року

Ці відомчі норми технологічного проектування встановлюють основні вимоги до розробки проектів нового будівництва, розширення, реконструкції та технічного переобладнання складів і баз постачання та комплектування акціонованих підприємств матеріально-технічного забезпечення агропромислового комплексу України та окремих підприємців.

Відомчі норми не поширюються на проектування складів, що потребують особливих умов зберігання (гази, пестициди, агрохімікати, лаки та фарби, нафтопродукти), а також внутрішньозаводських складів.

ВНТП-АПК-14.07 призначені для застосування організаціями-розробниками та організаціями-замовниками проектної документації.

Ключові слова: кран мостовий електричний, кран-штабелеукладач, кран козловий, автонавантажувач, автомобіль, трактор, сільськогосподарська машина, метали, металовироби, лісові та будівельні матеріали, запасні частини, гумотехнічні вироби.

Дякуємо користувачу batonnnn з dwg.ru за матеріалами normativ.ua.

Відомчі норми технологічного проектування. ВНТП-АПК-14.07. Бази і склади комплектування та забезпечення АПК України. Мінагрополітики України, К.: – 2008.- 72 с.
ВНТП-АПК-14.07. Базы и склады комплектования и обеспечения АПК УкраиныЯкщо ви є правовласником ВНТП-АПК-14.07. Бази і склади комплектування та забезпечення АПК України і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ВНТП | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: АПК, ВНТП, склад
Переглядів: 3134 | Загрузок: 254 | Рейтинг: 4.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ВНТП-АПК-14.07. Бази і склади комплектування та забезпечення АПК України?
Щоб завантажити ВНТП-АПК-14.07. Бази і склади комплектування та забезпечення АПК України перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ВНТП. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ВНТП-АПК-14.07. Бази і склади комплектування та забезпечення АПК України?
Цей ВНТП-АПК-14.07. Бази і склади комплектування та забезпечення АПК України розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ВНТП-АПК-14.07. Бази і склади комплектування та забезпечення АПК України, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ВНТП за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.