ВНТП-АПК-04.05 Підприємства птахівництва

Статус: у вільному доступі: Завантажити ВНТП | КАК скачать?
2013-04-11, 01:01
Відомчі норми технологічного проектування

ВНТП-АПК-04.05
Підприємства птахівництваНа зміну ВНТП-СГіП-46-4.95 та ОНТП 4-88

Чинні з 1 січня 2006 року

Дякуємо користувачу batonnnn з dwg.ru

ВНТП-АПК-04.05 встановлюють технологічні правила проектування нових, реконструкції та технічного переобладнання існуючих племінних та товарних підприємств птахівництва, окремих будівель і споруд, їх розмірів, структури, технології вирощування та утримання всіх видів птиці, засобів комплексної механізації та автоматизації основних і допоміжних виробничих процесів, типів будівель і споруд, вимог до системи опалення та вентиляції, освітлення, водопостачання та каналізації, систем видалення та підготовки до використання посліду, а також охорони довкілля в місцях їх розташування.

Є норми і для страусів ))))Якщо ви є правовласником ВНТП-АПК-04.05 Підприємства птахівництва і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ВНТП | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: ВНТП
Переглядів: 7884 | Загрузок: 1443 | Рейтинг: 2.7/5, відгуків: 3

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ВНТП-АПК-04.05 Підприємства птахівництва?
Щоб завантажити ВНТП-АПК-04.05 Підприємства птахівництва перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ВНТП. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ВНТП-АПК-04.05 Підприємства птахівництва?
Цей ВНТП-АПК-04.05 Підприємства птахівництва розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ВНТП-АПК-04.05 Підприємства птахівництва, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ВНТП за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.