ВНТП-АПК-13.07 Об'єкти для ремонту і технічного обслуговування сільськогосподарської техніки

Статус: у вільному доступі: Завантажити ВНТП | КАК скачать?
2013-02-04, 14:28
ВІДОМЧІ НОРМИ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЕКТУВАННЯ

Об'єкти для ремонту і технічного обслуговування сільськогосподарської техніки

ВНТП-АПК-13.07

обкладинка ВНТП-АПК-13.07


На зміну ВНТП-СГіП-46-13.96
Введено в дію з 1 серпня 2007 року.

Матеріал сайту www.dwg.ru від "batonnnn"

Ці відомчі норми технологічного проектування встановлюють технологічні правила проектування нового будівництва, розширення, реконструкції і технічного переобладнання підприємств різних форм власності для ремонту і технічного обслуговування сільськогосподарської техніки агропромислового комплексу України:
- акціонованих ремонтно-транспортних підприємств районного та обласного рівнів для централізованого капітального і поточного ремонтів тракторів, зернових і спеціальних комбайнів, причепів, двигунів, агрегатів шасі, відновлення зношених деталей, ремонту паливної апаратури, автотракторного електрообладнання, електродвигунів; станцій технічного обслуговування енергонасичених тракторів (СТОТ), обладнання тваринницьких ферм і комплексів (СТОТФ), технічних обмінних пунктів (ТОП) у складі цих підприємств;
- акціонованих ремонтно-механічних заводів з ремонту автотракторної техніки, виробництва ремонтно-технологічного обладнання та слюсарно-монтажного інструменту для ремонту сільськогосподарської техніки.

Ключові слова: ремонтно-механічний завод, цех, ремонтно-транспортне підприємство, майстерня, станція технічного обслуговування, технічний обмінний пункт, обладнання, трактор, комбайн, ремонт, технічне обслуговування.Якщо ви є правовласником ВНТП-АПК-13.07 Об'єкти для ремонту і технічного обслуговування сільськогосподарської техніки і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ВНТП | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: техніка, ВНТП
Переглядів: 6127 | Загрузок: 11 | Рейтинг: 4.7/5, відгуків: 3

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ВНТП-АПК-13.07 Об'єкти для ремонту і технічного обслуговування сільськогосподарської техніки?
Щоб завантажити ВНТП-АПК-13.07 Об'єкти для ремонту і технічного обслуговування сільськогосподарської техніки перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ВНТП. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ВНТП-АПК-13.07 Об'єкти для ремонту і технічного обслуговування сільськогосподарської техніки?
Цей ВНТП-АПК-13.07 Об'єкти для ремонту і технічного обслуговування сільськогосподарської техніки розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ВНТП-АПК-13.07 Об'єкти для ремонту і технічного обслуговування сільськогосподарської техніки, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ВНТП за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.