Державні Санітарні Норми допустимих рівнів шуму в приміщеннях будинків

Статус: у вільному доступі: Завантажити СанПиН | КАК скачать?
2019-04-23, 08:07
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

Державні санітарні норми допустимих рівнів шуму в приміщеннях житлових та громадських будинків і на території житлової забудови

 


Порядок набрання чинності: З дня опублікування
Дата набрання чинності: 16.04.2019

Вимоги цих Державних санітарних норм (далі - Санітарні норми) встановлюють допустимі рівні шуму, який проникає в приміщення житлових і громадських будинків від зовнішніх та внутрішніх джерел, і допустимі рівні шуму на території житлової забудови.

Ці Санітарні норми не розповсюджуються на приміщення спеціального призначення (радіо-, теле-, кіностудії тощо).

Ці Санітарні норми мають на меті забезпечити обмеження інтенсивності або тривалості дії небезпечного фактора (шуму) шляхом встановлення критеріїв його допустимого впливу на здоров'я людини, а також запобігти погіршенню умов середовища життєдіяльності населення у разі впливу шуму шляхом планування та реалізації заходів зі зниження шуму до рівнів, установлених цими Санітарними нормами.

* День (08:00 - 22:00), ніч (22:00 - 08:00).
* Допустимі максимальні рівні звуку більші за зазначені у таблиці допустимі рівні звуку або еквівалентні рівні звуку на 15 дБА.

 

Якщо ви є правовласником Державні Санітарні Норми допустимих рівнів шуму в приміщеннях будинків і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: СанПиН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 4259 | Загрузок: 234 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 5

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Державні Санітарні Норми допустимих рівнів шуму в приміщеннях будинків?
Щоб завантажити Державні Санітарні Норми допустимих рівнів шуму в приміщеннях будинків перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом СанПиН. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Державні Санітарні Норми допустимих рівнів шуму в приміщеннях будинків?
Цей Державні Санітарні Норми допустимих рівнів шуму в приміщеннях будинків розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Державні Санітарні Норми допустимих рівнів шуму в приміщеннях будинків, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії СанПиН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.