ДСТУ-Н Б В.1.2-18:2016 Настанова щодо обстеження будівель і споруд для визначення та оцінки їх технічного стану

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДСТУ | КАК скачать?
2017-05-09, 12:31
Система надійності та безпеки в будівництві (СНББ)

Настанова щодо обстеження будівель і споруд для визначення та оцінки їх технічного стану
ДСТУ-Н Б В.1.2-18:2016

Видавець: ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва"
Вводиться в перше та Діє з 01 квітня 2017 р.
Формат тексту документа: PDF

ДСТУ з обстеження будівель та споруд встановлює вимоги до обстеження об'єктів для визначення їх технічного стану.

Ключові слова: будівля, споруда, об'єкт, конструктивна система, конструкція, технічний стан, категорія технічного стану, клас наслідків (відповідальності) об'єкта, категорія складності, категорія відповідальності конструкції, навколишнє середовище, обстеження об'єкта будівництва, визначення та оцінка технічного стану, діагностика, моніторинг, паспорт об'єкта.

Фрагмент документу: таблиця з ДСТУ Настанова щодо обстеження будівель і спорудЯкщо ви є правовласником ДСТУ-Н Б В.1.2-18:2016 Настанова щодо обстеження будівель і споруд для визначення та оцінки їх технічного стану і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: обстеження, ДСТУ, технічний стан, настанова, клас наслідків
Переглядів: 28219 | Загрузок: 7095 | Рейтинг: 3.8/5, відгуків: 6

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДСТУ-Н Б В.1.2-18:2016 Настанова щодо обстеження будівель і споруд для визначення та оцінки їх технічного стану?
Щоб завантажити ДСТУ-Н Б В.1.2-18:2016 Настанова щодо обстеження будівель і споруд для визначення та оцінки їх технічного стану перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДСТУ. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДСТУ-Н Б В.1.2-18:2016 Настанова щодо обстеження будівель і споруд для визначення та оцінки їх технічного стану?
Цей ДСТУ-Н Б В.1.2-18:2016 Настанова щодо обстеження будівель і споруд для визначення та оцінки їх технічного стану розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДСТУ-Н Б В.1.2-18:2016 Настанова щодо обстеження будівель і споруд для визначення та оцінки їх технічного стану, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.