ДБН Б.2.4-4-97. Планування і забудова малих сільськогосподарських підприємств та селянських (фермерських) господарств

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДБН | КАК скачать?
2009-05-30, 18:10
ДБН Б.2.4-4-97
Планування і забудова малих сільськогосподарських підприємств та селянських (фермерських) господарств

Дані норми регламентують проектування та будiвництво малих сiльськогосподарських пiдприємств та селянських (фермерських) садиб з урахуванням природно-клiматичних, економiчних особливостей України та досягнень науково-технiчного прогресу.
Норми обов'язковi для застосування пiдприємствами, органiзацiями та установами незалежно вiд форм власностi та вiдомчого пiдпорядкування, громадськими об'єднаннями i громадянами, якi здiйснюють проектування, будiвництво, реконструкцiю i благоустрiй на вiдповiдних територiях.Якщо ви є правовласником ДБН Б.2.4-4-97. Планування і забудова малих сільськогосподарських підприємств та селянських (фермерських) господарств і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 10483 | Загрузок: 2197 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 2

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДБН Б.2.4-4-97. Планування і забудова малих сільськогосподарських підприємств та селянських (фермерських) господарств?
Щоб завантажити ДБН Б.2.4-4-97. Планування і забудова малих сільськогосподарських підприємств та селянських (фермерських) господарств перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДБН. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДБН Б.2.4-4-97. Планування і забудова малих сільськогосподарських підприємств та селянських (фермерських) господарств?
Цей ДБН Б.2.4-4-97. Планування і забудова малих сільськогосподарських підприємств та селянських (фермерських) господарств розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДБН Б.2.4-4-97. Планування і забудова малих сільськогосподарських підприємств та селянських (фермерських) господарств, обговорення та коментарі:

2010-04-27 Спам
2.
ДБН Б.2.4-4-97 attack
Ответ:
2009-06-01 Спам
1. mihalich
1968
Ответ:

Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.