ДБН Б.2.2-6:2013 Склад та зміст схеми санітарного очищення населеного пункту

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДБН | КАК скачать?
2014-01-29, 16:20
ДБН герб
ДЕРЖАВНІ БУДІВЕЛЬНІ НОРМИ УКРАЇНИ
Планування і забудова міст, селищ і функціональних територій

СКЛАД ТА ЗМІСТ СХЕМИ САНІТАРНОГО ОЧИЩЕННЯ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ

ДБН Б.2.2-6:2013


Рос.: СОСТАВ И СОДЕРЖАНИЕ СХЕМЬІ САНИТАРНОЙ ОЧИСТКИ НАСЕЛЕННОГО ПУНКТА
Чинні віл 2014-01-01

Норми встановлюють вимоги до складу та змісту схеми санітарного очищення населеного пункту (міста, селища міського типу, селища, а також села).
ДБН Б.2.2-6:2013 призначені для використання органами державного управління, контролю і нагляду, замовниками (інвесторами), науково-дослідними і проектними організаціями, підрядниками, іншими юридичними і фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності у сфері поводження з побутовими відходами та благоустрою населених пунктів.
ДБН не поширюються на:
- заходи щодо знешкодження промислових відходів, за винятком промислових відходів III - IV класів небезпеки, які відповідно до ДСанПіН 2.2.7.029-99 приймають на полігони побутових відходів;
- роботи із ведення реєстру місць видалення відходів, складання паспортів місць видалення відходів, а також розроблення, затвердження і перегляду лімітів на утворення і розміщення відходів.

Ключові слова: схема, технічне завдання, санітарне очищення, побутові відходи, прибирання, територія, машини, механізми, капіталовкладення, погодження, затвердження, орган місцевого самоврядування

схеми санітарного очищення населеного пункту
Якщо ви є правовласником ДБН Б.2.2-6:2013 Склад та зміст схеми санітарного очищення населеного пункту і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: ДБН Б.2.2-6, сміття, ДБН
Переглядів: 12947 | Загрузок: 2552 | Рейтинг: 4.0/5, відгуків: 3

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДБН Б.2.2-6:2013 Склад та зміст схеми санітарного очищення населеного пункту?
Щоб завантажити ДБН Б.2.2-6:2013 Склад та зміст схеми санітарного очищення населеного пункту перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДБН. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДБН Б.2.2-6:2013 Склад та зміст схеми санітарного очищення населеного пункту?
Цей ДБН Б.2.2-6:2013 Склад та зміст схеми санітарного очищення населеного пункту розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДБН Б.2.2-6:2013 Склад та зміст схеми санітарного очищення населеного пункту, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.