ДБН В.1.4-0.02-97. Типовi документи. Система норм та правил зниження рівня іонізуючих випромінювань природних радіонуклідів в будівництві

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДБН | КАК скачать?
2012-05-09, 14:45
Державнi будiвельнi норми України

СИСТЕМА НОРМ ТА ПРАВИЛ ЗНИЖЕННЯ РIВНЯ IОНIЗУЮЧИХ ВИПРОМIНЮВАНЬ ПРИРОДНИХ РАДIОНУКЛIДIВ В БУДIВНИЦТВI

Типовi документи

ДБН В.1.4-0.02-97з 01 сiчня 1998 р.

Данi державнi будiвельнi норми встановлюють вимоги до типових документiв, що використовуються в Системi норм та правил зниження рiвня iонiзуючих випромiнювань природних радiонуклiдiв в будiвництвi пiд час проведення радiацiйного контролю сировини, будiвельних матерiалiв, виробiв, конструкцiй та об'єктiв будiвництва.

Система радіаційної безпеки в будівництвіЯкщо ви є правовласником ДБН В.1.4-0.02-97. Типовi документи. Система норм та правил зниження рівня іонізуючих випромінювань природних радіонуклідів в будівництві і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 6042 | Загрузок: 529 | Рейтинг: 4.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДБН В.1.4-0.02-97. Типовi документи. Система норм та правил зниження рівня іонізуючих випромінювань природних радіонуклідів в будівництві?
Щоб завантажити ДБН В.1.4-0.02-97. Типовi документи. Система норм та правил зниження рівня іонізуючих випромінювань природних радіонуклідів в будівництві перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДБН. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДБН В.1.4-0.02-97. Типовi документи. Система норм та правил зниження рівня іонізуючих випромінювань природних радіонуклідів в будівництві?
Цей ДБН В.1.4-0.02-97. Типовi документи. Система норм та правил зниження рівня іонізуючих випромінювань природних радіонуклідів в будівництві розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДБН В.1.4-0.02-97. Типовi документи. Система норм та правил зниження рівня іонізуючих випромінювань природних радіонуклідів в будівництві, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.