ДБН В.2.5-24:2012. Електрична кабельна система опалення

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДБН | КАК скачать?
2013-08-13, 14:37
Державні Будівельні Норми України

Інженерне обладнання будинків і споруд

ЕЛЕКТРИЧНА КАБЕЛЬНА СИСТЕМА ОПАЛЕННЯ

ДБН В.2.5-24:2012


Введено на зміну ДБН В.2.5-24-2003 «Електрична кабельна система опалення»
Чинні з 1 жовтня 2012 року згідно наказу №40 Мінрегіону від 01.02.2012

Ці Норми встановлюють вимоги до електричної кабельної системи (ЕКС) опалення, вбудованої з внутрішньої сторони огороджувальної конструкції приміщення - у підлогу, стіну чи стелю, та до ЕКС комфортного підігріву підлоги.

ДБН В.2.5-24:2012 поширюються на проектування та монтаж ЕКС з номінальною напругою до 1000 В при новому будівництві, реконструкції та капітальному ремонті (термомодернізації) приміщень, будівель та споруд різного призначення.

ЕКС опалення або комфортного підігріву підлоги приміщення слід застосовувати для розподіленого (панельно-променевого) електронагріву, коли електрична енергія безпосередньо перетворюється на теплову в нагрівальному кабелі, вбудованому в будівельну конструкцію, і призначена для забезпечення заданої температури повітря в приміщенні та/або температури нагрівальної поверхні огороджувальної конструкції.

ЕКС поділяють за призначенням:
- ЕКС ТП - електрична кабельна система забезпечення комфортної температури поверхні підлоги ("тепла підлога");
- ЕКС ОПД - електрична кабельна система опалення прямої дії;
- ЕКС ОТА - електрична кабельна система опалення з теплоакумуляцією.

ЕКС ТП застосовують для підтримання комфортної температури поверхні підлоги, керованої за датчиком температури, установленим у конструкції підлоги. ЕКС ТП є системою підвищення теплового комфорту приміщення незалежною від основної системи опалення. При цьому живлення електроенергією здійснюють за вільним графіком.

Рисунок А.4 Розріз підлоги з нагрівальним кабелем

Терміни з Абетки будівельника:

Ключові слова: електричне опалення, опалення прямої дії, електротеплоакумуляційне опалення, тепла підлога, нагрівальний кабель, живильний кабель, датчик температури, терморегулятор, конвектор, крайова зона, нагрівальний мат, нагрівальна плівка, нагрівальна поверхня, тепловтрати, теплова потужність, електрична потужність, опір теплопередачі, коефіцієнт тепловіддачі, надмірна температура, додаткове опалення, обмеження температури, опалювальна зона, автоматичне керування, теплоакумуляційний шар, амплітуда коливань температури, коефіцієнт нерівномірності, зарядка теплоакумуляційного шару, питомі тепловтрати.

Сторінку документа створено 21 липня 2009 року.Якщо ви є правовласником ДБН В.2.5-24:2012. Електрична кабельна система опалення і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 25154 | Загрузок: 1770 | Рейтинг: 4.5/5, відгуків: 2

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДБН В.2.5-24:2012. Електрична кабельна система опалення?
Щоб завантажити ДБН В.2.5-24:2012. Електрична кабельна система опалення перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДБН. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДБН В.2.5-24:2012. Електрична кабельна система опалення?
Цей ДБН В.2.5-24:2012. Електрична кабельна система опалення розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДБН В.2.5-24:2012. Електрична кабельна система опалення, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.