Файли
 › 
 › 

ДБН В.1.2-1-95 Положення про розслідування причин аварій (обвалень) будівель. споруд. їх частин та конструктивних елементів

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДБН | КАК скачать? 2009-04-13, 20:49
ДБН В.1.2-1-95

ПОЛОЖЕННЯ ПРО РОЗСЛІДУВАННЯ ПРИЧИН АВАРІЙ (ОБВАЛЕНЬ) БУДІВЕЛЬ, СПОРУД, ЇХ ЧАСТИН ТА КОНСТРУКТИВНИХ ЕЛЕМЕНТІВ


Ці норми встановлюють вимоги до організації і порядку проведення розслідування причин аварій будівель, споруд, їх частин та конструктивних елементів (далі - будівельних об'єктів), що сталися в процесі будівництва, технічного переозброєння, реконструкції, капітального ремонту, експлуатації або консервації.Якщо ви є правовласником ДБН В.1.2-1-95 Положення про розслідування причин аварій (обвалень) будівель. споруд. їх частин та конструктивних елементів і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 11350 | Загрузок: 1871 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Потрібен Проект за ДБН В.1.2-1-95 Положення про розслідування причин аварій (обвалень) будівель. споруд. їх частин та конструктивних елементів? Заповни форму!

Корисний матеріал? Поширюй!

Відгуки про ДБН В.1.2-1-95 Положення про розслідування причин аварій (обвалень) будівель. споруд. їх частин та конструктивних елементів, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.