ДБН А.2.2-2-96 Технічннй захист інформації: загальні вимоги до організації проектування і проектної документації для будівництва

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДБН | КАК скачать?
2016-06-01, 00:16
Державні Будівельні Норми

ДБН А.2.2-2-96

ТЕХНІЧННЙ ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОЕКТУВАННЯ І ПРОЕКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ДЛЯ БУДІВНИЦТВАДіє з 01.01.1997.

ДБН А.2.2-2 встановлюють вимоги до забезпечення технічного захисту інфоpмації під час оpганізації пpоектування будівництва підпpиємств, будівель та споpуд.

Текст Зміни №1: Пункт 2.4, другий абзац, викласти у новій редакції: «Завдання на проектування заходів ТЗІ для особливо важливих об'єктів погоджується з уповноваженим на це органом згідно з чинним законодавством».

На порталі ДБНУ цей документ від 2008-07-28.Якщо ви є правовласником ДБН А.2.2-2-96 Технічннй захист інформації: загальні вимоги до організації проектування і проектної документації для будівництва і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: ДБН А
Переглядів: 19898 | Загрузок: 4517 | Рейтинг: 4.5/5, відгуків: 4

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДБН А.2.2-2-96 Технічннй захист інформації: загальні вимоги до організації проектування і проектної документації для будівництва?
Щоб завантажити ДБН А.2.2-2-96 Технічннй захист інформації: загальні вимоги до організації проектування і проектної документації для будівництва перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДБН. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДБН А.2.2-2-96 Технічннй захист інформації: загальні вимоги до організації проектування і проектної документації для будівництва?
Цей ДБН А.2.2-2-96 Технічннй захист інформації: загальні вимоги до організації проектування і проектної документації для будівництва розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДБН А.2.2-2-96 Технічннй захист інформації: загальні вимоги до організації проектування і проектної документації для будівництва, обговорення та коментарі:

2011-04-22 Спам
2. елена
Подскажите пожалуйста, что подразумевать под "эксплуатируемым зданием"
Ответ: Этот термин используется при расчете повышающих коэфициентов если при выполнении ремонтно-строительных работ в здании изменяются условия ведения работ и имеются усложнающие факторы.
2010-03-13 Спам
1. Алексей
ccылка не работает (не скачевается)!!!
Ответ: попробуйте другим браузером

Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.