ДБН А.1.1-4-93. Положення про головну і базову організацію по стандартизації та нормуванню

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДБН | КАК скачать?
2008-06-29, 18:46
ПОЛОЖЕННЯ ПРО ГОЛОВНУ І БАЗОВУ ОРГАНІЗАЦІЮ ПО СТАНДАРТИЗАЦІї ТА НОРМУВАННЮ

ДБН А.1.1-4-93

Даний норматив розповсюджуються для діяльності головних і також базових організацій для стандартизації чи нормуванню , а та закладів, що участвують при створенні чи поновленні нормативної бази в галузі будівництва України.Якщо ви є правовласником ДБН А.1.1-4-93. Положення про головну і базову організацію по стандартизації та нормуванню і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 6535 | Загрузок: 1124 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДБН А.1.1-4-93. Положення про головну і базову організацію по стандартизації та нормуванню?
Щоб завантажити ДБН А.1.1-4-93. Положення про головну і базову організацію по стандартизації та нормуванню перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДБН. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДБН А.1.1-4-93. Положення про головну і базову організацію по стандартизації та нормуванню?
Цей ДБН А.1.1-4-93. Положення про головну і базову організацію по стандартизації та нормуванню розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДБН А.1.1-4-93. Положення про головну і базову організацію по стандартизації та нормуванню, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.