ДБН Б.2.2-3:2012. Склад та зміст історико-архітектурного опорного плану населеного пункту.

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДБН | КАК скачать?
2012-09-25, 22:34
Державні Будівельні Норми України

Склад та зміст історико-архітектурного опорного плану населеного пункту

ДБН Б.2.2-3:2012Чинний з 1 жовтня 2012 року
На зміну ДБН Б.2.2-3-2008. Планування та забудова міст і функціональних територій. Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження істо

1 СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ


Ці будівельні норми ДБН Б.2.2-3:2012 встановлюють вимоги до складу та змісту історико-архітектурного опорного плану історичного населеного пункту.

З ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


3.1 Історико-архітектурний опорний план виконують для всіх населених пунктів, що занесені до Списку історичних населених місць України [14].
3.2 Історико-архітектурний опорний план розробляють в установленому порядку [22].
3.3 Матеріали історико-архітекгурного опорного плану є підґрунтям для визначення меж історичних ареалів [15] та розроблення або коригування зон охорони пам'яток культурної спадщини [20].
3.4 Історико-архітектурні опорні плани, а також межі історичних ареалів разом із зонами охорони пам'яток культурної спадщини є основою для проектних рішень у генеральних планах та детальних планах території історичних населених місць.
3.5 Історико-архітектурний опорний план використовують при підготовці завдань на проектування, наданні містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, при розробленні містобудівної та проектної документації.
3.6 Проекти реконструкції забудови на території історичних ареалів населених пунктів базуються на матеріалах історико-архітектурних опорних планів та науково-проектної документації з визначення меж та режимів використання зон охорони пам'яток культурної спадщини.

СКЛАД ВИХІДНИХ ДАНИХ, ЯКІ НАДАЄ ЗАМОВНИК ДЛЯ РОЗРОБЛЕННЯ ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНОГО ОПОРНОГО ПЛАНУ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ


1. Картографічна основа (М 1:2000) на паперових та електронних носіях.
2. Перелік нерухомих об'єктів культурної спадщини.
3. Відомості щодо територій, які мають статус земель історико-культурного призначення.
4. Матеріали затверджених раніше історико-архітектурних опорних планів із визначеними межами історичних ареалів та зон охорони пам'яток культурної спадщини (за наявності).
5. Матеріали інших науково-дослідних, науково-проектних робіт, пов'язаних із охороною культурної спадщини та збереженням традиційного характеру середовища населених пунктів (за наявності).
6. Облікова документація на об'єкти культурної спадщини (за наявності).

Ключові слова:

історико-архітектурний опорний план, історичне населене місце, об'єкт культурної спадщини, пам'ятка культурної спадщини, традиційний характер середовища.Якщо ви є правовласником ДБН Б.2.2-3:2012. Склад та зміст історико-архітектурного опорного плану населеного пункту. і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 13956 | Загрузок: 2619 | Рейтинг: 3.0/5, відгуків: 2

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити ДБН Б.2.2-3:2012. Склад та зміст історико-архітектурного опорного плану населеного пункту.?
Щоб завантажити ДБН Б.2.2-3:2012. Склад та зміст історико-архітектурного опорного плану населеного пункту. перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом ДБН. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити ДБН Б.2.2-3:2012. Склад та зміст історико-архітектурного опорного плану населеного пункту.?
Цей ДБН Б.2.2-3:2012. Склад та зміст історико-архітектурного опорного плану населеного пункту. розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про ДБН Б.2.2-3:2012. Склад та зміст історико-архітектурного опорного плану населеного пункту., обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.