Збірник галузевих законів

Статус: у вільному доступі: Завантажити Різне | КАК скачать?
2016-02-11, 11:55
Збірник законодавчих актів
у сфері будівництва, архітектури, містобудування


Метою створення Збірник законодавчих актів є виявлення та компонування нормативно-правового матеріалу у певній сфері відносин без аналізу та співвідношення між собою галузевих і міжгалузевих нормативно-правових актів.

Прийняття нових нормативних актів в Україні, внесення змін і доповнень до них, скасування застарілих нормативних рішень об’єктивно обумовлюють упорядкування всього комплексу діючих нормативних актів, їх узагальнення, приведення у певну систему, видання різного роду збірників законодавства. Така діяльність по приведенню нормативно-правових актів у єдину, упорядковану систему називається систематизацією законодавства.

Дослідження законодавчих актів з питань будівництва, містобудування та архітектури та підготовка пропозицій щодо їх вдосконалення Н-13/198-2013 від 27.09.2013 виконане Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого в межах бюджетної програми КПКВК 2751030Якщо ви є правовласником Збірник галузевих законів і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Різне | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 1431 | Загрузок: 84 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Корисний матеріал? Поширюй!

Питання/Відповідь:

❔ Як завантажити Збірник галузевих законів?
Щоб завантажити Збірник галузевих законів перейдіть за ᐉ цим посиланням під описом Різне. Зазвичай документи викладені в форматах PDF, DOC, TXT.
❔ Як купити Збірник галузевих законів?
Цей Збірник галузевих законів розповсюджується зазвичай безкоштовно 🆓. Але ви можете підтримати наш проект матеріально за цим посиланням.

Відгуки про Збірник галузевих законів, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Різне за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Book містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.