Як на графіку відслідковувати зміну курсу Біткоїна?

Криптою я зацікавився коли один із замовників запропонував розрахуватися таким способом за проект. Це була не велика сума тому я погодився. На маю думку це одна з альтернатив для заощадження. Більшість я перевів у USDT, щоб не хвилюватися за стрибки курсу. А невелику частину залишив в бітках на випадок їх росту. Але із повним розумінням, що одного дня вони можуть повністю обезцінитися. 

Курс Біткоїну – параметр, за яким трейдери приймають рішення про придбання чи продаж цифрового активу. Оптимально спостерігати за змінами вартості відносно часу на цінових графіках.

Як «зчитати» зміну вартості монети Біткоїн на графіках?

Для розуміння показників, перш за все, слід проаналізувати осьові дані. На горизонтальній осі Х графіка зазвичай відображається час, який може бути представлений у днях, тижнях, місяцях або роках, залежно від того, наскільки широкий період ви розглядаєте. На вертикальній осі У зазвичай відображається ціна Біткоіна до долара або іншого фіату. Що варто знати про основні графіки: 

  • Лінійний.

Ціна валюти Біткоїн може бути представлена у вигляді лінійного графіка, де кожна точка на графіку представляє собою вартість ВТС в певний момент часу. Лінія, яка з'єднує ці точки, відображає зміну котирувань у будь-якому обраному періоді, в тому числі, курс криптовалюти на сьогодні.

  • Свічковий.

Свічковий графік надає більше інформації, ніж лінійний графік, і включає в себе дані про відкриття, закриття, максимум та мінімум ціни криптовалюти Біткоїн за певний період часу (наприклад, день, тиждень, місяць тощо). Вертикальні «свічки» відображають різницю між ціною відкриття та ціною закриття за певний період торгів Bitcoin криптовалюти.

Додаткові моменти аналізу графіків

Деякі графіки також можуть відображати обсяг торгів, який представляє собою кількість ВТС, що були куплені або продані протягом певного часового. Великий обсяг може свідчити про сильний інтерес та готовність інвестувати в Біткоїн.

Аналізуючи графік, ви можете помітити відповідні тенденції та патерни, а саме зростання, спад або бічний рух ціни. Ці патерни допомагають формувати індивідуальні прогнози майбутньої зміни вартості. Додатково в аналітичних підходах можна використовувати калькулятор Біткоіна для автоматизації рішень та визначення оптимального періоду відкриття та закриття позицій. Аналіз активно використовується і під час формування пулів для майнінгу Біткоїна, оскільки оцінка процесу – ключовий етап не лише під час торгів, а і в процесі інвестування в цифровий актив, побудові майнінгової стратегії.

Зверніть увагу, що добувати криптовалюту можна як самостійно, так і використовуючи хмарні технології або колективний пул. Останній варіант дозволяє об’єднувати зусилля та регулярно отримувати винагороду відповідно до свого вкладу в мережу, організацію та роль майнінгового процесу.

Власний досвід

Мій близький друг активно "грався" якоюсь монеткою на одній з китайських бірж і одного дня вона закрилася. Він втратив більше 10к доларів які туди інвестував. Тож я не рекомендую ризикувати грошима які ви не готові повністю втратити! 

Категория: Цікаво | Добавил: admin (2024-02-04)
Просмотров: 115 | Теги: фінанси, стаття | Рейтинг: 0.0/0

Коментарі до Як на графіку відслідковувати зміну курсу Біткоїна?, обговорення та відгуки: