Волинський Анатолій Павлович

Волинський Анатолій Павлович Народився у 1934 році.

До 2013 р. директор ДПІ "Укрметротунельпроект", заслужений будівельник України.

Працював в Укрметротунельпроекті з 1956 року техніком, інженером, керівником групи, головним спеціалістом, начальником відділу, а з 1985 року і до 2013 р. - директором Укрметротунельпроекту.

Брав участь у розробленні всіх проектів ліній метрополітену в м.Києві, вніс низку пропозицій щодо проектування нових ліній метрополітену, зокрема четвертої, які дозволили вибрати трасу метро з найоптимальнішими параметрами і можливістю збереження історичних пам’яток м.Києва. Співавтор забудов Подолу в зоні будівництва метро, запропонував варіант будівництва метрополітену в напрямку Горіховатської площі, що дозволить заощадити значну кількість капіталовкладень без погіршення якості робіт.

Безпосередньо проектував заходи з ліквідації аварії на ЧАЕС, де його пропозиції були взяті в основу та реалізовані на практиці.

Як головний інженер проекту вів проектування об`єктів у Ризі, Донецьку та Софії, а також деяких інженерних споруд у Києві, Баку, в Криму та на Кавказі.

Запропонував до розроблення схему розвитку метрополітенів України на період до 2050 року. Ця робота підтримана Кабінетом Міністрів України та перебуває на стадії виконання.

Вніс низку пропозицій щодо вдосконалення проектування підземних споруд різного призначення та зниження їхньої собівартості.

Волинському А.П. присвоєно почесне звання заслужений будівельник України та почесний транспортний будівельник.

Довідка

Державне підприємство «Проектний інститут «УКРМетротунельпроект»» протягом багатьох років успішно займався проектуванням будівельних споруд метрополітенів, транспортних і комунікаційних тунелей. Відповідно до наказу Мінрегіону від 03.05.2012 № 191 підприємство має статус базової організації з науково-технгічної діяльності у будівництві.

Протягом тривалого періоду Державне підприємство «Проектний інститут «УКРМетротунельпроект»» не тільки проектував нове будівництво метро у місті Києві, але й займався супроводженням реконструкцій, ремонту та відновлення роботи станцій та тунелей Київського метрополітену.

Категория: Видатні інженери України | Добавил: admin (2020-01-20)
Просмотров: 1846 | Теги: Тунель, метро, Укрметротунельпроект, особистість, Волинський А.П. | Рейтинг: 4.3/3

Коментарі до Волинський Анатолій Павлович, обговорення та відгуки: