Як вибрати якісні металопластикові вікна та двері для вашого будинку

Погодьтеся, вікна і двері — це не ті речі, які можна змінювати щосезону. І річ не тільки у фінансах, а насамперед у комфорті. Тому до вибору металопластикових вікон і дверей варто підходити вкрай ретельно. Адже заощаджування на матеріалах і фурнітурі виявить себе вже після перших холодів.

Завод Niks-M пропонує великий вибір вікон і дверей з якісного і надійного металопластику. Такі вироби мають чудовий вигляд та не втрачають своїх характеристик тривалий час. За посиланням https://niks-m.com/ua/ можна ознайомитись із каталогом та умовами співпраці. 

PH4BRWgas2E3LZQ6jdFDRXOcmkt_dGBGHLUKAkx6yKiPRyIKorfSNarkuPD72J1ISpP1241G0F-8A_NGSj0yGeaOhyTEOaTFlbmSM97Sl-VtsFgSsRUNf_qFOyKmwGtDtT49GLqXhgB0uvxd6u3xTRU

Особливості вибору вікон для будинку

 1. Розмір. Щоб точно визначити розмір майбутньої конструкції, краще скористатися послугами замірника. Завод Niks-M  пропонує безкоштовний виїзд замірника до замовника. Майстри краще розбираються в особливостях проведення замірів для легкого монтажу і зручної експлуатації вікна в майбутньому.
 2. Тип відкривання стулок. Саме від цього критерію залежить, наскільки комфортною і функціональною буде конструкція під час експлуатації. Бувають:
 • глухі вікна. Стандартні конструкції, що складаються з рами і склопакета. У них немає фурнітури, вони не відкриваються;
 • поворотно-відкидні. Це найпопулярніший варіант відкривання, підходить для різних будинків і квартир. Спеціальний механізм забезпечує горизонтальне та вертикальне відкривання, а також можливість мікропровітрювання;
 • штульпові вікна. Стулки відкриваються в одній площині, всередину кімнати;
 • розсувні вікна — практичний варіант для невеликих приміщень. Часто їх використовують для скління лоджій, невеликих балконів.
 1. Особливості ПВХ-профілю. Сьогодні виробники пропонують різні класи профільних систем: економ, стандарт, преміум. Вибір класу залежить від вимог покупця до тепло- і звукоізоляції, а також бюджету.  Саме від профілю та армування залежить надійність і жорсткість конструкції, тому до їх вибору варто підходити ретельно.
 2. Кількість камер у склопакеті. Варіанти з двома і більше камерами оцінять покупці, зацікавлені в енергозаощадженні та шумоізоляції. 
 3. Фурнітура. Впливає на комфорт експлуатації віконної конструкції, бездоганну роботу систем, м’який хід і забезпечує захист від злому. Завод Niks-M використовує якісну фурнітуру, що без проблем експлуатується тривалий час.

Особливості вибору дверей

Перед покупкою дверей з металопластику зверніть увагу на такі критерії вибору:

 • Якість і міцність. Переконайтеся, що двері виготовлені з якісних матеріалів і мають високу міцність. Зверніть увагу на раму, профіль, панелі та аксесуари. Добре відомі виробники зазвичай мають репутацію виробництва якісних дверей.
 • Енергоефективність. Двері повинні мати хорошу теплоізоляцію, це дозволить зменшити витрати на опалення та кондиціонування повітря. Зверніть увагу на показники утеплення та енергоефективності дверей.
 • Безпека. Переконайтеся, що двері мають надійну систему замків та інших механізмів безпеки. Дізнайтеся, які сертифікати безпеки пропонує виробник.
 • Гарантія. Перевірте, чи надає виробник гарантію на двері. Наприклад, завод Niks-M пропонує якісні металопластикові вікна та двері з гарантією 5 років. 

Зверніться до менеджерів, і вони допоможуть швидко підібрати потрібний варіант, порахувати приблизну вартість конструкції, а також дадуть відповіді на всі ваші запитання.

Категория: Практика вікон | Добавил: admin (2023-07-14)
Просмотров: 247 | Теги: вікно, двері, стаття | Рейтинг: 5.0/1

Коментарі до Як вибрати якісні металопластикові вікна та двері для вашого будинку, обговорення та відгуки: