Секційні ворота Hörmann: якість, надійність та стиль

Придбання гаражних воріт — завдання, яке рано чи пізно постає перед кожним власником транспортного засобу. Адже йдеться про захист авто та іншого майна від несприятливих погодних явищ та проникнення злодіїв. Крім того, важливу роль відіграє стиль оформлення, вони мають гармоніювати із загальним екстер’єром.

Купити якісні секційні ворота в гараж, які мають сучасний вигляд і відмінні технічні характеристики, пропонує компанія Hörmann. В онлайн-каталозі є різні варіанти, тому кожен може обрати відповідно до своїх потреб та бюджету.

AD_4nXcPBIsP-8zVLf_SitP7Exn9V250CHfSRJDTah7gytNchWP0xGoZu5J6ANZbaVLkRlsyqijdEHpIitvXjSvtgaFSKQn-_4EzXdOO28viD0Cj2M_hGQDFwEcLaTFZR0Ro9jgWHeDZCNsQj_yhIapMRO-aDR_4?key=YIO0RXZcfXZeVlvOpIgILg

Чому варто обрати секційні ворота?

Вони відрізняються особливою практичністю, мають низку переваг у порівнянні з іншими типами:

  • Стійкість до корозії. Сендвіч-панелі використовують зі спеціальним покриттям, завдяки цьому ворота тривалий час зберігають привабливий вигляд та захищені від корозії.
  • Простота управління. Секційними можна керувати вручну та за допомогою автоматики. Якщо ви цінуєте комфорт, обирайте цю систему автоматизації. Адже натиснути кнопку значно легше, ніж витрачати час та сили, щоб вручну відчиняти чи зачиняти.
  • Захист від защемлення. Мають особливу конструкцію, тому защемлення пальців із зовнішньої та внутрішньої сторони виключені.
  • Ціна. Секційні ворота для гаража купити вигідніше, у порівнянні зі звичайними розпашними.
  • Легкість обслуговування. Вони не потребують особливого догляду, зокрема їх не потрібно підфарбовувати.
  • Економія простору. Принцип роботи простий: полотно кріпиться до спеціального каркаса, а сендвіч-панелі відчиняються вгору. Тому можна з користю використовувати залишений простір перед гаражем.
  • Тривалий термін експлуатації. Ви можете замовити секційні ворота, які будуть служити до 25000 циклів, а це 17 років! Навіть в умовах інтенсивного використання, наприклад, на СТО чи підприємстві.
  • Безпека. Виготовляють із міцних і зносостійких матеріалів, тому ви можете бути спокійні за своє майно.
  • Плавний рух. Ворота відчиняються і зачиняються без зайвого шуму, адже мають спеціальні ролики та підшипники.
  • Високий рівень теплоізоляції. По всьому периметру сендвіч-панелей є ущільнювач, завдяки цьому в приміщенні відмінна теплоізоляція. Особливо це актуально у випадку, якщо гараж використовують не лише для зберігання авто.

 Чому варто звернути увагу на продукцію компанії Hörmann?

Це міцні та зносостійкі матеріали, які є запорукою тривалого терміну служби та відмінних експлуатаційних характеристик. Компанія йде в ногу із часом, активно впроваджує новітні технології. Асортимент продукції постійно оновлюється. Можете отримати професійну консультацію, менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання.

Особливу увагу компанія Hörmann приділяє безпеці, тому всі брами мають систему автоматичної зупинки. Вона запобігає пошкодженню чи травмуванню в разі зіткнення. 

Ворота від офіційного представника мають сучасний стильний вигляд. В онлайн-каталозі — величезний вибір дизайнів, кольорів, стилів. Можна легко обрати варіант, який впишеться в загальний стиль оформлення будинку.

Ціна залежить від моделі, а якість у будь-якому випадку відмінна. Однак це надійна інвестиція, адже ворота збережуть привабливий вигляд і функціональні характеристики на тривалий час.

Категория: Для дому та дачі | Добавил: admin (2024-06-10)
Просмотров: 58 | Теги: стаття, ворота, Hörmann, дача | Рейтинг: 5.0/1

Коментарі до Секційні ворота Hörmann: якість, надійність та стиль, обговорення та відгуки: