Ремонт в Новобудові: Етапи та Цікаві Поради

Ось ви й стали власником новенької квартири! Тепер справа залишилась за створенням затишку. З чого почати ремонт в новобудові? З розуміння ваших вподобань, потреб та бюджету. Отже, почнімо!

Analog landscape of city with buildings

Як підготуватися до ремонту в новобудові?

Перший етап це ретельне планування. Необхідно визначити свій бюджет на ремонт (обов'язково закладіть похибку в 10%!). Щоб порахувати бюджет, потрібно чітко розуміти власні потреби: які матеріали ви бажаєте використовувати, яка техніка та меблі повинні бути у вашому новому помешканні. 

Другий етап — це створення дизайн-проєкту. Тут можна піти двома шляхами: розробити приблизний дизайн самостійно, або ж звернутися в компанію, яка надає відповідні послуги. Кожен варіант має свої переваги. Плануючи самостійно, ви економите. Але звертаючи до дизайнерів, отримуєте рішення “під ключ”: візуалізації інтер'єру, планування таких нюансів, як розводка електрики, теплої підлоги тощо. Це означає, що ви менше перейматиметеся за ті чи інші організаційні моменти під час ремонту. 

Третій етап — це пошук майстрів. Найкраще довіряти ремонт квартири в новобудові бригаді, яка має хороші відгуки та великий досвід. Це мінімізує ймовірність неприємних ситуацій. Тому шукаючи бригаду, звертайтеся до друзів та знайомих: нехай вони порекомендують вам майстрів. 

Етапи ремонту в новобудові

Ремонт у новобудові — це захопливий процес, який дозволяє адаптувати простір під ваші особисті потреби та смаки. Ключовими етапами ремонту в новобудові є:

  • Підготовка поверхонь, вирівнювання стін і стель.
  • Прокладання комунікацій. Встановлення та перевірка систем опалення, водопостачання, каналізації.
  • Електромонтажні роботи. Прокладання електропроводки, встановлення вимикачів і розеток.
  • Штукатурення та шпаклівка. Підготовка стін та стель до подальшого декорування.
  • Малярні роботи. Фарбування стін і стель у вибрані кольори.
  • Укладання підлоги. Монтаж підлогових покриттів, таких як ламінат, паркет або плитка.
  • Двері та вікна. Монтаж міжкімнатних та вхідних дверей, регулювання вікон.
  • Монтаж сантехніки. Монтаж умивальників, ванн, душових кабінок, туалетів та іншої сантехніки.
  • Фінішні роботи та декорування. Розміщення меблів, монтаж світильників та декоративних елементів.

На що звернути увагу: 

Перше, на що пропоную звернути увагу, це те, щоб почати ремонт якомога швидше, доки ваші сусіди теж проводять ремонт. У будівельних процесах дуже важливі таймінг та правильне планування, щоб кожна робота починалася та закінчувалася вчасно. Перед початком роботи на об'єкті мають бути вже всі необхідні матеріали, щоб був достатній час для їх підготовки до подальших процесів обробки. Дуже важливо, щоб на проекті завжди була відповідальна особа, яка могла б контролювати процеси та вчасно вирішувати проблемні питання. На жаль, без проблемних питань не обійтися навіть на найбільш класно спланованому проекті.

Клінінг після ремонту — це завершальний етап. Довірте прибирання клінерам, й ви зможете розпочати нову сторінку життя в ідеально чистій, охайній та затишній квартирі. Клінінг Clean Clin поділився з нами корисними порадами, які спростять процес ремонту й зроблять його менш стресовим.

Бажаємо легко та швидко зробити ремонт вашої мрії!

Категория: Кімнати та будинку | Добавил: admin (2024-03-22)
Просмотров: 204 | Теги: стаття, ремонт, Квартира | Рейтинг: 5.0/2

Коментарі до Ремонт в Новобудові: Етапи та Цікаві Поради, обговорення та відгуки: