Професійне прибирання квартири власними силами: 5 секретів від експертів клінінгу

66740fb0925e4.webp

Навести лад у власній квартирі швидко і без додаткових зусиль - міф, в який можуть повірити лише молоді господині. Чистота в оселі завжди потребує великої кількості часу та терпіння. Але є методи, які пришвидчують цей процес та роблять його більш приємним.

В статті секретами комфортного прибирання діляться спеціалісти клінінгової компанії Mister Cleaner. З цими знаннями дім завжди буде радувати Вас чистотою та затишком. А при тотальній нестачі часу, Ви можете замовити клінінгові послуги в нашій компанії, перейшовши за посиланням https://mister-cleaner.com.ua/

Попередня підготовка

Без якісного інвентаря жоден досвід не допоможе виконати генеральне прибирання квартир легко та швидко. Тож потурбуйтесь про наявність:

  • сучасної швабри, віника, драбини, лопаток та скребків для чищення поверхонь;
  • серветок та ганчірок різного типу, паралонових та меламінових губок, сміттєвих пакетів;
  • засобів захисту для очей, дихання та шкіри рук.

Можливість використання пралки, пилососа, посудомийки буде величезним плюсом. Обладнання дає можливість автоматизувати довготривалі процеси.

Складаємо стратегічний план

Прибирання квартири - не входить до переліку найбільш бажаних занять, але робити його потрібно. Якщо Ви не хочете витрачати цілий день, а то і два, на генеральне наведення чистоти, відводьте час для клінінгу кожен день, але потроху (20 - 30 хвилин).

Найбільш складні задачі можна розподілити по дням тижня: в понеділок Ви миєте вікна, у вівторок - санвузол, а в середу приділіть увагу підлозі. Головне не відволікайтесь на сторонні справи під час порядкування.

6674102f51854.webp

Активізуйте помічників

Часто порядок в квартирі повністю лягає на плечі жінки. Але така постанова справ невірна по суті. Розподіліть обов’язки між членами сім’ї. Спільне прибирання зближує людей та дає відчуття відповідальності за збереження його результатів.

Заплановане потрібно виконати

Часто ми підсвідомо шукаємо собі виправдання, щоб відкласти прибирання: потрібно вигуляти хом’яка, остання серія улюбленого шоу, важлива зустріч з кумою або подругою. Закривати очі на хаос в кімнатах можна доволі довго, але від цього проблема не вирішиться. Її масштаби тільки збільшаться і без допомоги професійних клінерів буде важко з нею впоратись. Тож робіть заплановане вчасно і безвідкладно.

Не потрібно часто прибирати, якщо не смітити

Вислів нудний, але частково вірний. Якщо наводити лад, відразу після завершення справ (готування їжі, пошук речей в шафі, ігри з дітьми), то в кімнатах порядок буде зберігатись набагато довше.

В любому випадку, пам’ятайте, що чистота в вашій оселі гарантує Вам більш якісний відпочинок та комфорт. А генеральне прибирання можуть виконати і професійні клінери. Для цього достатньо перейти за посиланням https://mister-cleaner.com.ua/klininhova-kompaniia-mister-kliner-klininh-kyiv/ та обрати потрібну послугу.

Категория: Цікаво | Добавил: admin (2024-06-05)
Просмотров: 78 | Теги: прибирання, стаття | Рейтинг: 5.0/1

Коментарі до Професійне прибирання квартири власними силами: 5 секретів від експертів клінінгу, обговорення та відгуки: