Вибираємо Насос для Поливу Городу з колодязя, свердловини та інших джерел води

Насос для поливу — перший помічник у приватному будинку чи на дачі, де немає доступу до центральної мережі водопостачання. Вибирати пристрій необхідно, виходячи з індивідуальних умов: розміру ділянки, бажаної продуктивності тощо. Одним з основних факторів є тип джерела води. Організувати полив можна кількома способами, при цьому рекомендації щодо оптимального типу помпи будуть відрізнятися.

 elWL2COLSMeZAB-iFB7ZjPDDNHW0JTDyTxAUIks8elg1noN300yLKKd7-GVG6I9bPEQGnrt8Ho2Yzzmmb6TO17H1N1iJlvFJMMb2Z8EESelp7bfu7etzMS-tgJaYcan0aewPHP0dyKPO9eVNg5DJ10o

Полив з накопичувальної ємності

Якщо город невеликий, зрошувати його можна з накопичувальних ємностей: резервуарів для збору дощової води, поліетиленових баків, єврокубів тощо. Спеціально для таких цілей розроблені бочкові насоси. Вони максимально компактні: важать не більше 4 кг, встановлюються на край резервуара за допомогою спеціальної «прищіпки». За необхідності помпу легко переставити на іншу ємність всього за хвилину. Більшість моделей мають шланг водозабору не довше 1,2 м.

Полив з криниці

Якщо ви зрошуєте город з колодязя або іншої неглибокої чистої водойми, можна обрати один з двох варіантів.

  • Поверхнева помпа. Такі садові насоси для поливу встановлюються безпосередньо біля джерела води. Корпус не має захисту від вологи, тому його необхідно берегти від потрапляння опадів чи бризок. Поверхневі моделі здатні піднімати воду з глибини до 8–9 м. Сучасний насос для поливу працює з низьким рівнем шуму, тому його використання не завдаватиме дискомфорт.
  • Занурювальна помпа. Це може бути вібраційний чи відцентровий насос, який необхідно підвісити в товщі води. Такі пристрої майже безшумні, мають високу продуктивність, здатні працювати цілорічно. Покупець може вибрати модель, яка підніматиме воду з глибини понад 8–9 м.

Полив зі свердловини

Свердловина зазвичай має глибину понад 10 м, тому насос для поливу города з такого джерела повинен бути виключно занурювальним. Найбільш ефективними визнані компактні відцентрові агрегати. Різноманіття діаметрів дозволяє підібрати модель саме для вашої свердловини. Оскільки помпа розміщується глибоко під поверхнею землі і навіть води, вона не є джерелом шуму. Сучасні виробники пропонують насоси різної потужності і продуктивності, з напором до 80 м по вертикалі. Таке обладнання підходить не тільки для поливу ділянки, а й для повноцінного забезпечення водою приватного будинку.

Полив з природної водойми

Якщо ви використовуєте воду з вкритої ряскою річки чи замуленого ставка, стандартний насос для зрошення вам не допоможе. Оптимальним вибором буде дренажний пристрій, який живиться від електромережі, чи навіть мотопомпа. Конкретний вибір залежить від наявності доступу та відстані до найближчого джерела живлення. Електричний насос буде працювати тихо, а от мотопомпа виручить навіть в ситуації, коли ви відірвані від більшості благ цивілізації.

Категория: Для дому та дачі | Добавил: admin (2023-08-16)
Просмотров: 184 | Теги: стаття, свердловина, город, полив, вода | Рейтинг: 5.0/1

Коментарі до Вибираємо Насос для Поливу Городу з колодязя, свердловини та інших джерел води, обговорення та відгуки: