Міжкімнатні двері книжка (Гармошка): Огляд та Особливості

Міжкімнатні двері-книжка - це особливий тип складних дверей, які складаються з декількох секцій, що відкриваються шляхом складання. Через таке нестандартне відкривання двері-книжка називають ще двері-гармошка, така назва була дана шляхом натхнення музичним інструментом серії гармоні.

Історія створення двері-книжки

Згадка про перші складні двері датується ще 1 століттям н.е. Цей особливий тип дверей використовувався в Помпеях. Розкопки вчених довели величезну любов римлян до такого типу дверей.

Сучасні складні двері використовуються як в інтер'єрі, так і в якості вхідних дверей завдяки своїм можливостям і нестандартним розмірам, які можуть доходити до декількох метрів.

Двері-книжка особливості

Складні двері в залежності від виду моделі можуть мати від однієї до кількох секцій, так званих ширм. Такі двері відкриваються шляхом натискання на дверну ручку, все також, як і у звичайних дверях, але тільки ось при самому відкритті ці ширми рухаються по роликах встановленої розсувної системи і компактно складаються, надаючи достатній простір, доступний для вільного входу або виходу.

 

Двері-книжки монтуються або в стандартні дверні коробки, або під встановлені стінові панелі, що дозволяє створити максимальну гармонію в цілому інтер'єрі.
 

Різновиди складних дверей
 

Як ми вже згадували, двері-книжка також мають свої підвиди, адже такі двері можуть:

  • мати кілька секцій, розташованих симетрично або асиметрично один від одного; 
  • з одностороннім або двостороннім відкриванням; 
  • бути виготовленими з абсолютно різних матеріалів.

Як повноцінні двері, двері-книжка може бути зі шпонованим полотнами, скляними або пластиковими панелями, з фарбуванням або ламінуванням, патіною або тонуванням - під будь-який смак і переваги клієнтів.
 

Залежно від вибору скління - двері з глухим полотном або склом, розсувні двері-книжка привнесуть в будь-який інтер'єр оригінальність і стиль.

двері книжка, візуалізація

Переваги міжкімнатних складних дверей

Серед найголовніших переваг подібних дверей виділяють їх компактність і, як наслідок, економію простору. Це особливо вигідно для приміщень з високими стелями і в той же час невеликою площею. Адже завдяки правильно виміряній і ефективно використаній житлової площі, красивому дизайну і предметам інтер'єру від якісних виробників можна створити по-справжньому затишний і стильний простір.

З даного пункту випливає наступна перевага під назвою ергономіка. Разом з ергономічністю двері-книжка працює безшумно.

Двері-книжка де придбати

В асортименті міжкімнатних дверей майже кожної компанії доступні під замовлення двері-книжка. Дана модель складається з двох дверних секцій, параметри кожної з яких становлять 406,5 х 2 249 мм, що відкриваються шляхом складання, і стінових панелей. Полотно дверей являє собою шпонований МДФ. В наявності представлено декілька видів шпону, серед яких шпон дуба, американського горіха, канадського клену, червоного дуба, чорного палісандра, кольорового ясеня, зебрано, а також патинованого ясеню.

Найкращі магазини

  1. Фаворитfavorit-kiev.com.ua/ua/megkomnatnie-dvery-favorit/knijka_513 Власне виробництво, купа варіацій. 
  2. Простодверіprostodveri.com.ua/ua/dver-knizhka - Лише 8 моделей. 
  3. Епіцентр - як пощастить))

В тему: Особенности межкомнатных дверей.

Категория: Класифікація дверей | Добавил: admin (2021-03-03)
Просмотров: 726 | Теги: двери | Рейтинг: 5.0/3

Коментарі до Міжкімнатні двері книжка (Гармошка): Огляд та Особливості, обговорення та відгуки: