Скільки коштує куб лісу кругляка в Україні? Ціна на деревину.

Ліс є одним з найцінніших природних ресурсів України, і його кругляк, що використовується в багатьох галузях, є одним з головних видів лісового продукту. За даними дослідження, продаж кругляка в Україні відбувається на біржових торгах.

Але скільки коштує куб лісу кругляка в Україні?

Ціна куба лісу кругляка залежить від багатьох факторів, таких як порода деревини, регіон добування, обсяг замовлення та умови договору. В Україні, ціна на лісокруг, зазвичай формується на основі показників з біржі, які обчислюються на основі ваги та якості лісу. Це означає, що ціна може змінюватися в залежності від сезону, попиту та інших факторів.

В яких областях лісу кругляка дешевше?

Загалом, області, що мають значні лісові площі, зазвичай пропонують дешевшу ціну на лісокруг. Це зокрема області Полісся та Карпати.

найпопулярніші породи

Щодо порівняної вартості, деякі породи деревини продаються за вищою ціною, ніж інші. Наприклад, високоякісна дубова деревина може бути дорожчою, ніж смерекова чи соснова.

найпопулярніші породи

Коли деревина дешевше, а коли дороще продається?

Зазвичай, ціна на лісокруг може змінюватися в залежності від сезону та попиту. Наприклад, взимку, коли дорогі механізми для вирубки деревини можуть працювати, ціна на лісокруг може знижуватися. З іншого боку, влітку, коли машини можуть мати складнощі з проїздом до лісу через м’яку ґрунтову поверхню, ціна може зростати.

Які підводні камені є при купівлі деревини через оголошення або на біржі?

При купівлі деревини через оголошення або на біржі є кілька підводних каменів, які потрібно враховувати. Перш за все, необхідно звернути увагу на якість деревини. Якщо вона була зібрана неправильно або містила дефекти, це може призвести до проблем у майбутньому, коли вона буде використовуватись для будь-яких цілей.

Другим важливим аспектом є перевірка легальності деревини. Законодавство України передбачає ряд вимог щодо використання деревини, зокрема, необхідно мати дозвіл на використання лісу. Тому перед покупкою деревини необхідно перевірити всі документи та дозволи.

Третім підводним каменем є перевірка достовірності інформації про продавця. На жаль, деякі продавці можуть використовувати фальшиві фотографії або надавати неправдиву інформацію про свої товари. Тому варто звернути увагу на рейтинг продавця та відгуки інших клієнтів.

Крім того, перед покупкою деревини необхідно уточнити умови доставки та оплати. Якщо ці умови не влаштовують покупця, можливо, варто знайти іншого продавця.

Враховуючи ці підводні камені, покупка деревини через оголошення або на біржі може бути вигідним варіантом, якщо все зроблено правильно.

Скільки коштує ліс на біржі?

Скористаємося даними з біржі UEEX.com.ua щоб зрозуміти які зараз ціни на цю сировину та які тенденції очікувати цією весною. 

Куб дерева в Київському регіоні у квітні 2023 - ціна 279 202 грн. за куб. м. 

Куб дерева в Житомирській області у квітні 2023 - ціна 281 595 грн. за куб. м. 

Ціни в квітні на деревину на біржі значно просіли після березневого піку. В минулому році ціна зростала в червні та вересні. 

Скільки коштує куб кругляка сосни?

Кругляк сосни в Київському регіоні в березні 2023 - ціна 99 500 грн. за куб. м. 

Кругляк сосни в Хмельницькій області в березні 2023 - ціна 33 190 грн. за куб. м. 

Скільки коштує куб ялина кругляк?

Куб ялини в Київському регіоні у квітні 2023 - ціна 1 216 грн. за куб. м. 

Куб ялини в Житомирській області у квітні 2023 - ціна 4 002 грн. за куб. м. 

Скільки коштує 1 куб деревини?

За даними весною 2023 року більше 60% продажів деревини стосувалося сосни. При цьому середня вартість деревини в Україні становила

Середня вартість 1 куба деревини в Україні у квітні: 2,607 грн/куб.м.

(див. деталі на https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/v-ukraini-prodazh-kruglyaka-zdijsnuetsya-na-birzhovih-torgah/)

Категория: Цікаво | Добавил: admin (2023-10-15)
Просмотров: 2457 | Теги: ліс, біржа, деревина, стаття | Рейтинг: 5.0/5

Коментарі до Скільки коштує куб лісу кругляка в Україні? Ціна на деревину., обговорення та відгуки: