Як обрати металопластикові вікна: основні параметри та особливості

Як обрати металопластикові вікна: основні параметри та особливості

Металопластикові вікна — лідери на ринку скління, витіснивши своїх дерев'яних конкурентів. Це зумовлено привабливим зовнішнім виглядом, довговічністю, простотою догляду. Але дуже важливо правильно обрати ПВХ-конструкції. Самостійно визначитися з підбором склопакетів для квартири або приватного будинку дуже непросто, тому краще скористатися послугами професіоналів.

Для цього можете звернутися до компанії VIKNA.UA, яка пропонує якісні євровікна різних світових брендів, які характеризуються найвищою якістю, надійністю та довговічністю. Ви можете обрати та купити пластикові вікна на https://vikna.ua/uk/ різних типів профілю та конфігурацій з офіційною гарантією, а ціни на пластикові вікна тут вважаються одними з найбільш доступних на українському ринку.

Критерії вибору металопластикових віконних систем

Вибір нових вікон — це завжди складне завдання, пов'язане з різними труднощами та нюансами. Важливе правило — не варто економити на замовленні, адже краще купити якісні вікна перевірених брендів та бути впевненим у надійності та довговічності, ніж потім постійно страждати через протяги, надмірний шум з вулиці, некоректну роботу фурнітури. Щоб обрати та купити євровікна для конкретного будинку або квартири, треба визначитися з кількома важливими критеріями, які розглянемо далі.

Спосіб відкривання стулки

Від цього моменту багато в чому залежить комфортність та функціональність віконних систем. Під час визначення відповідного типу необхідно враховувати розмір та кількість вікон у приміщенні, необхідність регулярного провітрювання. Виділяють такі варіанти стулок:

  • глухі: стаціонарні конструкції з рамою та склопакетом;
  • поворотно-відкидні: стандартні та найбільш поширені системи, при яких стулки відкривають у горизонтальному та вертикальному напрямку;
  • фрамужні: конструкції з основною відкидною та глухою верхньою або нижньою стулкою;
  • штульпові: вікна мають розстібну стулку, яка відкривається в один бік;
  • розсувні: чудовий варіант для лоджії або балкону.

З досвіду: багато в чому слід прислухатися до рекомендацій замірника.

Різновиди склопакетів

Як обрати металопластикові вікна: основні параметри та особливості

Вибір цього параметру залежить від експлуатаційних умов металопластикових вікон. Однокамерний склопакет стане відмінним варіантом для балкона та неопалюваного приміщення, двокамерний склопакет характеризується енергоощадженням та підвищеною шумоізоляцією, а мультифункціональна система — стійка до механічного пошкодження.

З досвіду: в більшості випадків буду досить двокамерного пакету та 6 камерного профілю. Інші примочки як-то різноманітні напилення не дають великого зиску.

Вибір фурнітури та аксесуарів

Тип обраної фурнітури впливає на період служби вікон, зручність використання, плавність ходу та захист від зломів. Найбільш довговічними вважаються металеві деталі. Вартість металопластикових вікон залежить від вибору аксесуарів. За необхідності можна доповнити основну конструкцію підвіконням, відливами, ролетами, горизонтальними жалюзі, москітними сітками.

З досвіду: Це напевно найважливіша частина конструкції. Тільки уявіть, що через рік-два ручка на вікні просто відпаде! Не хочеться такого? ТОж краще доплатити 10-20% але отримати надійну та довговічну фурнітуру.

Теж стосується і підвіконня - про яке багато хто просто забуває та встановлюють найдешевше рішення. А потім навіть вазу з квітами не поставиш! Краще обрати мішне підвіконня та розширити корисну площу кімнати за цей рахунок!

Категория: Практика вікон | Добавил: admin (2021-12-17)
Просмотров: 483 | Рейтинг: 0.0/0

Коментарі до Як обрати металопластикові вікна: основні параметри та особливості, обговорення та відгуки: