Ефективна вентиляція вдома

Кожен з нас мріє про те, щоб його житло було комфортним та затишним. Однак для цього варто не лише продумати вдалий інтер'єр, а й забезпечити помешкання якісною вентиляцією. Вибір вентиляційної системи — непросте завдання, яке вимагає певних знань. Тому у нашій статті ми поговоримо про те, яка вентиляція будинку — найбільш ефективна. Підготували для вас багато корисного. 

Вимоги до вентиляції вдома

На сучасному ринку вентиляційних систем є безліч різноманітних пропозицій. Щоб не помилися, шукаючи оптимальний варіант, варто звертати увагу на декілька ключових параметрів. Дуже важливо, щоб обрана вами система мала: 

  • Високий коефіцієнт корисної дії (ККД) — від 76%. Він є ключовим показником ефективності роботи вентиляційної системи. 
  • Повітряний фільтр. Він забезпечує чистоту повітря в приміщенні. Ефективно фільтрує пил та інші забруднення. Це особливо важливо у випадку, якщо ви страждаєте на алергію.
  • Корисні опції, такі як контроль вологості, вуглекислого газу, нічний режим роботи тощо. Вони підвищують зручність використання вентиляції.
  • Низький рівень шуму. Тут працює правило: чим тихіша вентиляція — тим краще.

Важливою є можливість керувати вентиляцією з мобільного додатка. Так ви зможете з легкістю налаштовувати систему, не встаючи з дивана.

Який тип вентиляції для дому — оптимальний?

За функціоналом та ефективністю роботи, найоптимальнішими є припливно-витяжні вентиляції з рекуперацією тепла. Встановлення такої системи вдома забезпечує:

  • Підтримання комфортної температури взимку та влітку. Завдяки мідному теплообміннику, який частково зберігає тепло, використання рекуператора підвищує енергоефективність вашого помешкання.
  • Економію на кондиціонуванні та опаленні. Взимку ви зможете рідше вмикати обігрів помешкання, а влітку — кондиціонер. Економія складатиме до 96%.
  • Очищення повітря завдяки встановленню повітряного фільтра. Цей елемент ефективно фільтрує мікрочастинки пилу, пилку рослин тощо. 
  • Просте керування. Ви можете змінювати режим роботи обладнання за допомогою спеціального дистанційного пульта або у мобільному додатку. А якщо розбиратися лінь — просто увімкніть режим “auto”!

Найбільш вигідно купувати рекуператор тепла у виробника. Наприклад, таку продукцію пропонує компанія Prana. Це український виробник, який має власний проєктний відділ та кліматичну лабораторію. Тож ви можете бути впевнені, що вентиляційна система з точністю відповідатиме вашим потребам. Фахівці також можуть проконсультувати з вибору вентиляційної системи. 

Вдалого вибору!

Категория: Микроклімат | Добавил: ped4enko777 (2023-05-16)
Просмотров: 199 | Теги: стаття, вентиляція, повітряний фільтр, провітрювання | Рейтинг: 5.0/1

Коментарі до Ефективна вентиляція вдома, обговорення та відгуки: